reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny, czy Wy wszystkie chodziliście na betę? Ja kilka dni temu miałam pozytywny test, umówiłam wizytę na 11.08 i to tyle. Cały czas się martwię czy jest wszystko ok, czy rozwija się to co trzeba itdjeden wielki stres...
Tak, podwójna beta, bo tak wyczytałam w internecie. I pierwszą zrobiłam miedzy 5 i 6 tc, drugą w 7tc. Tylko dopiero tu z forum się dowiedziałam, ze jak pierwszy wynik był 40 tys., to drugi już niepotrzebny 😅 (wyszło 110 tys.). Ale wszystko w ramach pakietu, wiec chociaż mam potwierdzenie, ze jest ok. Pierwszy wyszedł ponad normę i trochę się przestraszyłam.
 
Brak postepu porodu w obydwu ... W pierwszej ciąży bóle miałam krzyżowe tragedia po 14 godzinach tych boli miałam ok 8cm rozwarcia i koniec. Tętno było już wysokie więc cesarka. Drugi poród bóle z brzucha nieregularne i dobiłam chyba do 3 cm i miałam duży ucisk na spojenie więc cesarka. Ale oba porody o czasie dokładnie tego samego dnia co przewidziany termin porodu.
Też miałam dwa poprzednie porody przez cięcie. Pierwszy tak jak ty brak postępu porodu po 14 godz a drugi zbyt duże bobo i jak tylko przyszły skurcze brali mnie na stół . Myślę jak to tym razem będzie. Chciałabym spróbować naturalnie ale nie wiem czy to już nie za duże ryzyko po tych 2 wcześniejszych cc.
 
Tak się zastanawiam... Skoro wiek ciąży liczy się na podstawie wielkości zarodka to dlaczego ja mając 6,7 mm na wizycie miałam 6+4, a Ty mając 4,6 mm 6+5? Jak to jest? Chyba nie ogarniam tego jeszcze
każdy sprzęt jest inaczej ustawiony i dlatego te same mm daja inne wyniki
ja majac zarodek 4,6 mm mialam 6t1d ... wiec podejrzewam ze 6,7 daloby 6t3d ;) jakby przyjac ze zarodki rosna 1mm na dobe
dlatego nie powienno sie porownywac wynikow robionych przez innego gina na innym sprzecie bo jest niemiarodajny
 
reklama
Do góry