reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Czesc dziewczyny.jestem dzis po kolejnym usg 7 tydzien. Jest zarodek z serduszkiem ale martwi mnie wyglad PECHERZYKA CIAzOWEGO. Jest taki płaski, dlugi i w samym rogu jest dzidzia.ciezko bylo zrobic usg.dopiero przez brzuch wszystko bylo widoczne. Znow sie martwie czy to normalne.czytajac inne fora to nie jest to dobra wiadomosc.boje sie ze znow poronie😢 czy ktos tez tak mial?
ja na usg u mojej ginki tez wydawalo mi sie ze jest plaski i malutki w porownaniu do zarodka
a lekarka mniie uspokoila ze pecherzyk jest w porzadku i jest bardzo duzy tylko na usg tego nie widac a maluszek przytulil sie do samej sciany i trudno jest go zlapac :)
moze u ciebie tez po prostu tak na usg wygladalo a to normalne
jak lekarz nie mowil nic niepokojacego to bym sie nie martwila :)
 
reklama
Też wczoraj miałam ból piersi, a dziś nie ma. I też już takie myśli, choć we wtorek USG z zarodkiem i serduchem bijącym jak dzwon. Ja aktualnie 8+6 wg om, z USG około 3 dni mniej, czyli 8+3.
To jesteśmy na podobnym etapie 🙂 u mnie 2dni różnicy było między usg a OM. Trzeba czymś głowę zająć bo zwariować idzie od tego myślenia. I tak jak dziewczyny gdzieś wcześniej pisały, szkoda że nie mamy usg w domu😉
 
dziewczyny takie madre glowy jestescie
otrzymalam wyniki dziisaj zrobione
TSH mam na poziomie 0,012 :O :O ponizej zakresu referencyjnego :( (0,27-4,2)
zawsze w ciazy TSH mi spadalo ale jakos nie przypominam sobie zeby az TAK
czesto kobiety maja problem bo im rosnie w ciazy a ja taka dziwna :)
 
Boziu mnie też tak strasznie męczą...na chwilę pomaga pomarańcza (trzymam w lodówce bo lepiej smakuje)
Mnie tak mdli od 3 tygodni, było tylko coraz gorzej, dzisiaj jak zwymiotowałam to jest troszkę lepiej... Ratuję się imbirem, ale czytałam, że też nie powinno się z nim przesadzać, spróbuję teraz pomarańczy :)
 
ja na usg u mojej ginki tez wydawalo mi sie ze jest plaski i malutki w porownaniu do zarodka
a lekarka mniie uspokoila ze pecherzyk jest w porzadku i jest bardzo duzy tylko na usg tego nie widac a maluszek przytulil sie do samej sciany i trudno jest go zlapac :)
moze u ciebie tez po prostu tak na usg wygladalo a to normalne
jak lekarz nie mowil nic niepokojacego to bym sie nie martwila :)
 

Załączniki

  • 20210723_182722.jpg
    20210723_182722.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 61
reklama

Prosze. Możesz iść bez skierowania.
Jedyne co musisz zrobić to znaleźć najbliższa ciebie klinikę, zadzwonić i umówić się na wizytę.
Btw…w Polsce tez bete w większości robi się prywatnie i za opłata.

Jezdzilabys na bete do Londynu z drugiego konca Anglii? ;) W mojej okolicy nie ma laboratorium gdzie moznaby za oplata wejsc z ulicy i zrobic testy, nie ma polskich klinik.
 
Do góry