reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Kurcze... Stosujesz jakieś sposoby na to?
Bo szczerze mówiąc takie codzienne zaparcia jakoś mi się nie widzą.
A wypijanie trzech kaw dziennie tym bardziej.
bezpieczne w ciazy jest Lactulosum które jest np w syropie o bardzo wymownej nazwie Duphalac, poleciła mi go przyjaciółka jak mialam problem po porodzie bo ona stosowała go całą ciaze. Nie ma przeciwskazań do stosowania codziennie nawet w ciazy. Tylko z uwagi na bardzo słodki smak nie mogę go teraz pić bo prędzej wymiotuje niż pomoże w drugą stronę 🤭 jak coś to są jeszcze czopki nazywają się eva qu i też są jedynymi bezpiecznymi bo działają jakby musująco i przez to pomagają się wypróżnić:)
 
reklama
hej 🙂po 1 mimo nie planowanej ciąży, gratulacje 🙂 po 2 wytrwałości do wizyty i miłego czytania 😁🥰
Jestem 10 lat z partnerem jakos nigdy specjalnie sie nie zabezpieczalismy nawet zalozylismy ze ktores z nas moze miec problemy wiec stwierdzilismy ze jak nie bedziemy miec dzieci to wcale tragedi nie bedzie a tu taki szok myslalam ze stresuje sie prawkiem mam dzis egzamin a tu taka niespodzianka
 
Czesc wszystkim :) kilka dni temu dowiedzialam sie ze jestem w ciazy ostatni okres 16.06 mieszkam w uk wiec tutaj niestety usg w 12 tyg dopiero za tydzien mam rozmowe telefoniczna z polozna z tego co wiem tu wszystkie prawie spotkania beda telefoniczne troche mnie to martwi to moja pierwsza ciaza i jestem kompletnie w tym zielona mam 27 lat ciaza nie planowana i troche sie stresuje
Cześć!
Oj to i tak wcześnie jak na nich. Nie mialam pojecia, że wizyty z położna sa teraz przez telefon 🤣 lekka masakra. Ten kraj nigdy nie przestanie mnie zadziwiać.
 
Jestem 10 lat z partnerem jakos nigdy specjalnie sie nie zabezpieczalismy nawet zalozylismy ze ktores z nas moze miec problemy wiec stwierdzilismy ze jak nie bedziemy miec dzieci to wcale tragedi nie bedzie a tu taki szok myslalam ze stresuje sie prawkiem mam dzis egzamin a tu taka niespodzianka
o kurcze więc powodzenia!! Może maleństwo przyniesie szczęście 😁daj znać jak poszedł egzamin
 
Cześć!
Oj to i tak wcześnie jak na nich. Nie mialam pojecia, że wizyty z położna sa teraz przez telefon 🤣 lekka masakra. Ten kraj nigdy nie przestanie mnie zadziwiać.
Bardzo ciekawi mnie badanie telefoniczne 😳 ja mieszkam rowniez za granica, ale na szczescie polozna przyjmuje stacjonarnie 😉
 
Cześć!
Oj to i tak wcześnie jak na nich. Nie mialam pojecia, że wizyty z położna sa teraz przez telefon 🤣 lekka masakra. Ten kraj nigdy nie przestanie mnie zadziwiać.
Dzwonilam wczoraj umowila mnie na pierwsza rozmowe na 28 nawet nie spytali sie o ostatnia miesiaczke ani nic tylko jak pani mysli ktory to moze byc tydzien wiecej bede wiedziec po rozmowie ale mam znajoma ktora urodzila w zeszlym roku miala przez cala ciaze moze 2 usg reszta wszystko telefonicze to troche przerazajace
 
Cześć dziewczyny! Mam pytanie. Czy zdażyło Wam się kiedyś, że mocz w teście ciążowym rozlał Wam się tak nierównomiernie i wynik wyszedł nieprawidłowo w związku z tym? Dziś rano robiłam test strumieniowy, ale po nasikaniu zamiast odwrócić go tą posikaną końcówką w dół, odwróciłam go końcówką do góry i zorientowałam się dopiero, jak zobaczyłam, że mocz przechodzi po okienkach testowym i kontrolnym tylko bokiem i tak jakby się rozlewa. Po kilku minutach wszystko się wyrównało, ale zaniepokoił mnie wynik. Dziś jest dzień, w którym normalnie powinnam dostać okres. Testuję się już od tygodnia i w ostatnich dniach już miałam normalne wyraźne pozytywne wyniki, a na tym dzisiejszym felernym teście druga kreska jest bardzo blada. Ostatnio miałam prawdopodobnie ciążę biochemiczną i martwię się, że tym razem znów coś złego się dzieje.. Jak myślicie, nierównomiernie rozlewający się mocz mógł mieć wpływ na ten wynik, czy raczej poziom hcg mógł spaść? Kreska kontrolna wygląda zupełnie normalnie.... Jutro, albo jeszcze dziś po południu zrobię kolejny test i zobaczę, ale narazie się bardzo niecierpliwię i martwię.. Na zdjęciu test z wczoraj (na górze) i ten dzisiejszy (na dole)...
idz lepiej na betę. Będziesz miała spokój, testy nie są miarodajne. Jak popołudniu znow sprawdzisz to może być jeszcze bledsza, bo największe stężenie beta hcg jest w porannym moczu.
 
Bardzo ciekawi mnie badanie telefoniczne 😳 ja mieszkam rowniez za granica, ale na szczescie polozna przyjmuje stacjonarnie 😉
Ja tez sie zastanwiam za tydzien bede moze cos wiedziec popytam znajomych ktore rodzily tutaj obecnie mieszkasz w inverness szkocja wiec tutaj wszystko lecza paracetamolem nie wiadomo czy smiac sie czy plakac
 
reklama
Ja tez sie zastanwiam za tydzien bede moze cos wiedziec popytam znajomych ktore rodzily tutaj obecnie mieszkasz w inverness szkocja wiec tutaj wszystko lecza paracetamolem nie wiadomo czy smiac sie czy plakac
Rozumiem Cie jak najbardziej bo jestem w podobnej sytuacji. Poszukaj jakiegos polskiego ginekologa i co moge Ci jeszcze polecic bo sama szukalam jakies alternatywy czy jest gdzies u Ciebie “Window to the whom” to jest sieć prywatnych klinik, ktore maja dobry sprzet i specializuja sie w scanach/USG w ciazy. Ceny mysle, ze jak na Private Care całkiem ok.
 
Do góry