reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Dziewczyny przedstawiam mojego Smoka 🥰😍 tydzień ciąży 7+0, karta ciąży założona , serduszko pięknie bije. Jestem taka szczęśliwa 🤩
Super :) Gratulacje :)

mam pytanie, wiesz może, co oznacza to GA 6t6d <1%. Chodzi mi o to poniżej 1%. Mam takie same oznaczenie na swoim USG i trochę mnie to martwi... Mi niby wyszło z USG jeden dzień młodsze niż z miesiączki, więc myślałam, że może dlatego? Ale Ty widzę z USG masz 6t6d, a z miesiaczki według podpisu 6t1d? Więc nie rozumiem o co chodzi?
 
reklama
Cześć :-) Ja tu chyba jestem "najpóźniejszą" mamą, bo według kalendarzyka i testów ovu termin wypada mi na 31 marca 2022 r. :-) Jestem jeszcze 3 dni przed spodziewaną @ , ale testy już piękne, pozytywne :-) Gdyby ktoś się zastanawiał, co za wariatka robi testy codziennie 🤣 to już wyjaśniam. W poprzednim cyklu miałam prawdopodobnie ciążę biochemiczną i z takich bladych kreseczek, jak na tych pierwszych testach ze zdjęcia, nic już nie wynikło, kolejne testy były negatywne. Dlatego teraz troche niedowierzałam i zrobiłam testy przez kilka dni z rzędu, żeby mieć pewność, że kreseczka ciemnieje i żeby się nie zamartwiać niepotrzebnie :-) Mam już za sobą 3 udane ciąże, więc mam nadzieję, że tym razem też się uda, a sytuacja sprzed miesiąca była tylko zwykłym przypadkiem.
Czesc Anula! Jesli uwazasz, ze Ty jestes wariatka to co ja mam powiedziec, robilam testy do 5tc 🤣🤣🤣
 

Załączniki

  • 9A09A7C8-44A4-4E86-97AC-653A2B75D7CC.png
    9A09A7C8-44A4-4E86-97AC-653A2B75D7CC.png
    153,3 KB · Wyświetleń: 72
  • BF6BD119-426D-48D4-AF24-32E46CDAA3CE.png
    BF6BD119-426D-48D4-AF24-32E46CDAA3CE.png
    161,4 KB · Wyświetleń: 71
Cześć :-) Ja tu chyba jestem "najpóźniejszą" mamą, bo według kalendarzyka i testów ovu termin wypada mi na 31 marca 2022 r. :-) Jestem jeszcze 3 dni przed spodziewaną @ , ale testy już piękne, pozytywne :-) Gdyby ktoś się zastanawiał, co za wariatka robi testy codziennie 🤣 to już wyjaśniam. W poprzednim cyklu miałam prawdopodobnie ciążę biochemiczną i z takich bladych kreseczek, jak na tych pierwszych testach ze zdjęcia, nic już nie wynikło, kolejne testy były negatywne. Dlatego teraz troche niedowierzałam i zrobiłam testy przez kilka dni z rzędu, żeby mieć pewność, że kreseczka ciemnieje i żeby się nie zamartwiać niepotrzebnie :-) Mam już za sobą 3 udane ciąże, więc mam nadzieję, że tym razem też się uda, a sytuacja sprzed miesiąca była tylko zwykłym przypadkiem.
Witamy w naszym gronie🤗
I oczywiście gratuluję dwóch kreseczek ❤❤

Widzę, że już powoli zamykamy marzec 😊
Niedługo to już chyba pomyślimy dziewczyny o tej grupie zamkniętej? 😀

Edit. dużo też wizyt ostatnio to przypominam, że możemy wpisywać terminy naszych porodów na pierwszą stronę ❤ piszcie jak coś ❤
 
Witamy w naszym gronie🤗
I oczywiście gratuluję dwóch kreseczek ❤❤

Widzę, że już powoli zamykamy marzec 😊
Niedługo to już chyba pomyślimy dziewczyny o tej grupie zamkniętej? 😀

Edit. dużo też wizyt ostatnio to przypominam, że możemy wpisywać terminy naszych porodów na pierwszą stronę ❤ piszcie jak coś ❤
możesz mnie wpisać na 17.03🙂
 
@developerka i @Smerfetka94 razem czekamy do czwartku 😁 dobrze, ze mam wizyte o 10 bo czekanie caly dzien by mnie dobilo juz doszczetnie ;) Ja bede 6+5 w czwartek.
ja też mam w czwartek wizytę na 9:45 😁 będzie 6+0 :)
Jest wszystko ok kolejna wizyta za miesiąc a prenatalne wcześniej. Poród usg teraz wyszedł teraz 25.02.2022 😱 2 cm szczęścia serce bije 164.
ale super 😍
Cześć dziewczyny! Ja tez wczoraj zobaczyłam dwie kreski :) OM 11.06 jednak mam cykle 38-45-dniowe, a owulacja na pewno nie była wcześniej jak 03-04.lipca. Jutro beta, a pierwsza wizyta u gin w gabinecie i zapewne USG 31.07.2021. Czy usg nie za pozno? I mam kolejne pytanie, jako ze jestem zupełnie zielona w temacie ciąży - jak często powinny być wizyty u ginekologa później? Bo nie wiem czy już się zapisywać na sierpień czy dopiero na wrzesień? Pozdrawiam i gratuluje wszystkim !!!!!
Witaj :) i gratuluję, jeśli nie masz problemów zdrowotnych to na pierwszą wizytę najlepiej iść 2 tygodnie po terminie spodziewanej miesiączki (czyli jakoś 6-7 tc) - wtedy jest szansa że na usg już będzie dużo widać. A późniejsze wizyty to naprawdę różnie- czasem zwłaszcza na początku są co tydzień-dwa, czasem od razu lekarze umawiają wizyty co miesiąc. Generalnie jak z ciążą wszystko jest ok, to wizyty raz na miesiąc w zupełności wystarczą
Dziewczyny przedstawiam mojego Smoka 🥰😍 tydzień ciąży 7+0, karta ciąży założona , serduszko pięknie bije. Jestem taka szczęśliwa 🤩
super 😍
Cześć :-) Ja tu chyba jestem "najpóźniejszą" mamą, bo według kalendarzyka i testów ovu termin wypada mi na 31 marca 2022 r. :-) Jestem jeszcze 3 dni przed spodziewaną @ , ale testy już piękne, pozytywne :-) Gdyby ktoś się zastanawiał, co za wariatka robi testy codziennie 🤣 to już wyjaśniam. W poprzednim cyklu miałam prawdopodobnie ciążę biochemiczną i z takich bladych kreseczek, jak na tych pierwszych testach ze zdjęcia, nic już nie wynikło, kolejne testy były negatywne. Dlatego teraz troche niedowierzałam i zrobiłam testy przez kilka dni z rzędu, żeby mieć pewność, że kreseczka ciemnieje i żeby się nie zamartwiać niepotrzebnie :-) Mam już za sobą 3 udane ciąże, więc mam nadzieję, że tym razem też się uda, a sytuacja sprzed miesiąca była tylko zwykłym przypadkiem.
Witaj:) oj uwierz mi, że nie jesteś jedyną która robi tyle testów 😁 ja oprócz testów jeszcze jak głupia latałam na betę żeby upewnić się że wszystko ok😂 zresztą jeszcze jutro na betę idę ale już mam nadzieję że to ostatni raz i tym razem to na zlecenie lekarza
Dziewczyny melduje sie, jestem juz po wizycie, kamien z serca, bylo serduszko, wszystko dobrze ;)
Mam szereg badan do zrobienia wiec dzialam, kolejna wizyta za 4 tyg ;)
super 😍
 
reklama

Załączniki

  • 207B1001-F298-4C4C-B103-D3F847E5B49D.jpeg
    207B1001-F298-4C4C-B103-D3F847E5B49D.jpeg
    1,4 MB · Wyświetleń: 51
Do góry