reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Betę zrobiłam 19.06 i wynik był 736. Pierwsza wizytę miałam j 30.06 i wtedy z usg wychodziło ze 6 tyg + 2, a z ostatniej miesiączki 5 tyg + 2. W każdym razie było widać takie Kołeczko i zalążek pulsującej aorty jak to określiła Pani doktor. Kolejna wizytę miałam 12 dni później i było już dokładnie widać bijące serduszko, główkę, zalążki rączek i nóżek. Teraz z niecierpliwością czekam na kolejne ☺️
Hmm
Czyli z OM miałaś dopiero 5t2d a usg wykazało tydzień później??
Kurcze..
 
reklama
Jest wszystko ok kolejna wizyta za miesiąc a prenatalne wcześniej. Poród usg teraz wyszedł teraz 25.02.2022 😱 2 cm szczęścia serce bije 164.
 

Załączniki

  • 5D072A96-83BC-4200-9E33-7A4B177B9E46.jpeg
    5D072A96-83BC-4200-9E33-7A4B177B9E46.jpeg
    1,8 MB · Wyświetleń: 82
Cześć dziewczyny! Ja tez wczoraj zobaczyłam dwie kreski :) OM 11.06 jednak mam cykle 38-45-dniowe, a owulacja na pewno nie była wcześniej jak 03-04.lipca. Jutro beta, a pierwsza wizyta u gin w gabinecie i zapewne USG 31.07.2021. Czy usg nie za pozno? I mam kolejne pytanie, jako ze jestem zupełnie zielona w temacie ciąży - jak często powinny być wizyty u ginekologa później? Bo nie wiem czy już się zapisywać na sierpień czy dopiero na wrzesień? Pozdrawiam i gratuluje wszystkim !!!!!
 
Ja tez mam wizytę w sierpniu i będzie to 7+6 jak zobaczę serduszko dopiero. Spokojnie może wytrzymasz jeśli wszystko u Ciebie dobrze ❤️
Niby dobrze nie mam plamień. Bardziej się martwię o to moje zapalenie żołądka czy to nje wpłynie na dziecko.. nie dostalam żadnego leczenia w związku z ciążą
 
Z tym założeniem karty ciąży to wiecie, że musicie mieć do 10 tc założoną żeby dostać jakże wysokie, niezbędne do przeżycia becikowe? 😄

Ja mam jutro wizytę, w końcu!
To wg OM będzie 8+5,ale że mam młodszą ciążę to wg USG będzie 7+0. Na tym etapie już chyba serce powinno być co?
Becikowe i tak ma próg mega niski na osobę , więc chyba mało kto się łapie 😏
 
reklama
Do góry