reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2022

Dziewczyny, czy wy tez macie teraz taka ochote na sledzie? Jak nie zjem chociaz raz dziennie pikantnego sledzika to jestem chora ;) Ale moj maz byl wczoraj lepszy... zjadl na kolacje sledzie i poprawil czekolada z orzechami 🤣🤣🤣
Mój tak robi, tylko w odwrotnej kolejności. Najpierw słodkie a potem obiad i to bez przepicia. Nie ogarniam, masz w ustach jeszcze batonika i sięgasz po kotleta 🤯
 
reklama
Ja właśnie przez to, że dziewczyny tu 5+5 albo i wcześniej miały zarodki z serduszkiem to doła łapie, bo ja 5+6 pusty pęcherzyk i już mam wizję pustego jaja płodowego,jak widzę każdy taki post :(
Dlatego napisałam że nie jest to nic nie normalnego u jednych będzie szybciej u drugich później, nie chce nikogo w błąd wprowadzić ale jak dobrze pamiętam to serduszko może się pojawić do końca 8 TC choć były przypadki że pojawiało się później i wszystko było ok
 
Ja właśnie przez to, że dziewczyny tu 5+5 albo i wcześniej miały zarodki z serduszkiem to doła łapie, bo ja 5+6 pusty pęcherzyk i już mam wizję pustego jaja płodowego,jak widzę każdy taki post :(
Nie przejmuj się u Ciebie też się pokaże fasolka, każda ciąża jest inna 😊
Hej dziewczyny. Od jakiegos czasu nie udzielam sie, ale chetnie Was podczytuje w kazdej wolnej chwili ;) wreszcie i ja doczekalam sie mojego pierwszego usg. To juz jutro! bardzo sie stresuje i mam wielka nadzieje, ze wszystko bedzie OK.
witamy 😊 który tc ?
 
reklama
Do góry