reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
O proszę cię- wszystko będzie dobrze 😁 Dlatego mówię że nie ma co się niepotrzebnie nakręcać - ja 5+2 dopiero pęcherzyk miałam 😄 zarodek ma czas pojawić się do 20 mm pęcherzyka ciążowego. Pierwszy raz spotykam się na tym.forum,żeby ktokolwiek zobaczył serduszko w 5 tygodniu. W moim wieku większość koleżanek ma po kilka dzieci i dopiero w 6 tyg albo i później było. Obstawiam że owulacje mogły mieć po prostu wcześniej 😉 Tak czy siak kochana siedzimy w tym razem 😅
No nie, nie miałam owulacji wcześniej. Doskonale wiem kiedy była owulacja i według tego liczę wiek ciąży, a USG potwierdza moje obliczenia. Ja nie mówię, że 5+5 musi być serce, to Ty nie wmawiaj, że nie mogło go być bo u Ciebie i twoich koleżanek nie było.
 
Ja odczuwam 😪 ciągle - cały dzień jest mi niedobrze. Nie mogę patrzeć na jedzenie i mało jem. Ledwo się skupiam nad pracą. Czuję się po prostu koszmarnie...
A u mnie jest roznie. Raz odczuwam mdlosci a raz nie… ale najgorsze jest to, ze mam na cos ochote, przygotuje to a potem albo mnie zemdli albo mi sie juz odechce tego jesc… 🥴
 
No nie, nie miałam owulacji wcześniej. Doskonale wiem kiedy była owulacja i według tego liczę wiek ciąży, a USG potwierdza moje obliczenia. Ja nie mówię, że 5+5 musi być serce, to Ty nie wmawiaj, że nie mogło go być bo u Ciebie i twoich koleżanek nie było.
Wiesz co mam nadzieję że źle cię zrozumiałam bo po 1 jesteś cholernie niemiła , po 2 gdzie w swoim poście napisałam że u ciebie nie było serca?? W którym zdaniu doczytałaś się czegoś takiego i widziałaś swój nick?? Wyraźnie zaznaczyłam że nie można się kierować przypadkami i się dołować. Każda ciąża jest inna i to że ty miałaś 5+5 nie oznacza że każda tak ma mieć.
 
reklama
Wiesz co mam nadzieję że źle cię zrozumiałam bo po 1 jesteś cholernie niemiła , po 2 gdzie w swoim poście napisałam że u ciebie nie było serca?? W którym zdaniu doczytałaś się czegoś takiego i widziałaś swój nick?? Wyraźnie zaznaczyłam że nie można się kierować przypadkami i się dołować. Każda ciąża jest inna i to że ty miałaś 5+5 nie oznacza że każda tak ma mieć.
Dziewczyny uspokoic się ! 😁 ahhhh te Hormony ciążowe 😁🥰
 
Do góry