reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Też myślałam nad NIFTY, ale stwierdziłam, że jednak odpuszczę jeśli prenatalne wyjdą dobrze ;) Co do określania płci na pierwszym prenatalnym to podchodzę do tego z dużym dystansem, na połówkowych można już mieć pewność, bo narządy rozrodcze są wykształcone ;)
Ja z tym nifty, to muszę dla swojego zdrowia psychicznego teraz. Pewnie bym nie robiła, ale poprzednia ciąża mi właśnie źle wyszła na badaniach prenatalnych, więc nie chce się i teraz stresować wynikami. Zwłaszcza ewentualną biochemią i tymi statystykami 😛
 
Ja z tym nifty, to muszę dla swojego zdrowia psychicznego teraz. Pewnie bym nie robiła, ale poprzednia ciąża mi właśnie źle wyszła na badaniach prenatalnych, więc nie chce się i teraz stresować wynikami. Zwłaszcza ewentualną biochemią i tymi statystykami 😛
W takiej sytuacji zupełnie Ci się nie dziwię :)
 
Dziewczyny 😉🌷😉 czy nie ma różnicy jest 1 betę zrobię np w Alabie a 2 betę w laboratorium Zip? Czy przyrost bety nie będzie zakłamany? Muszę zmienić laboratorium bo w Alabie czeka się 2 dni a w zipie 3 h 🙂 w piatek o 12 mam lekarza a w czwartek muszę pobrać krew więc nie zdążą mi wyniki przyjść 😕
 
Dziewczyny 😉🌷😉 czy nie ma różnicy jest 1 betę zrobię np w Alabie a 2 betę w laboratorium Zip? Czy przyrost bety nie będzie zakłamany? Muszę zmienić laboratorium bo w Alabie czeka się 2 dni a w zipie 3 h 🙂 w piatek o 12 mam lekarza a w czwartek muszę pobrać krew więc nie zdążą mi wyniki przyjść 😕
Generalnie nie powinno się tak robić, bo wynik może być zakłamany :( ale jak musisz, to zrób... Jak wyjdzie dziwnie mało albo dziwnie dużo, to pewnie będzie wina zmiany labu...
 
reklama
Generalnie nie powinno się tak robić, bo wynik może być zakłamany :( ale jak musisz, to zrób... Jak wyjdzie dziwnie mało albo dziwnie dużo, to pewnie będzie wina zmiany labu...
Niestety będę musiała bo wczorajsze wyniki będą dziś wieczorem więc jak zrobię badania jutro to będą w piątek wieczorem a o 12 mam ginekologa 😒
 
Do góry