reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Hej dziewczyny :) jak się czujecie? Jakie macie dolegliwości? Bo zakładam że jakieś tam na pewno się pojawiają ;) u mnie zgaga w dalszym ciągu, sporadyczne bóle kręgosłupa, puchnięcie stop i dłoni, do tego brzuch czasem pobolewa a to najgorsze, bo wtedy się nakręcam ze coś się może już dzieje.. 🤯 Dodatkowo zaczynam mieć już stres przed porodem i mam momenty ze się mocno nakręcam..
 
reklama
Hej dziewczyny :) jak się czujecie? Jakie macie dolegliwości? Bo zakładam że jakieś tam na pewno się pojawiają ;) u mnie zgaga w dalszym ciągu, sporadyczne bóle kręgosłupa, puchnięcie stop i dłoni, do tego brzuch czasem pobolewa a to najgorsze, bo wtedy się nakręcam ze coś się może już dzieje.. 🤯 Dodatkowo zaczynam mieć już stres przed porodem i mam momenty ze się mocno nakręcam..
ja zaczelam 34tydzien, genaralnie z dolegliwości to u mnie bol spojenia lonowego przy chodzeniu i podnoszeniu. Twaednienia brzucha, to raczej skircze przepowiadające , wiec sie nie da uniknac. Czasami bol plecow i lędźwi. Tak to nie mam zgagi ani zaparc, co mnie dziwi bo w kazdej ciazy mialam. Ale tylko sie cieszyc.
 
Hej dziewczyny :) jak się czujecie? Jakie macie dolegliwości? Bo zakładam że jakieś tam na pewno się pojawiają ;) u mnie zgaga w dalszym ciągu, sporadyczne bóle kręgosłupa, puchnięcie stop i dłoni, do tego brzuch czasem pobolewa a to najgorsze, bo wtedy się nakręcam ze coś się może już dzieje.. 🤯 Dodatkowo zaczynam mieć już stres przed porodem i mam momenty ze się mocno nakręcam..
U mnie jest 30 tydzień. Zgaga to raz jest a raz jej nie ma. W zeszłym tygodniu mnie bardziej męczyła, ale miałam trochę stresów i chyba to ja tak spotęgowało. Od kilku dni puki co jest spokój. Musze uważać trochę co jem żeby uniknąć problemów z trawieniem. Odczuwam skurcze przepowiadające kilka razy dziennie. Robi się już co raz ciężej wiec dosyć szybko się mecze. Jeśli chodzi o sen to chyba z tym mam najgorzej. Zawsze był kiepski, ale teraz budzę się bardzo często i nie raz bolą mnie biodra lub zebra. Sto razy się przekręcam z prawej na lewa i odwrotnie. Oprócz tego to jest ok.
 
Hej dziewczyny 🙂
Ja sypiam dobrze, jedynie jak przez dzień zrobie sobie drzemkę to później długo się uspić nie mogę. A no i moja córa to ewidentnie nocny marek, wczoraj to nie wiedziałam jak się położyć, na lewym boku nie, bo się będzie wypuchac a akurat ona po lewej stronie jest i czasem się sama boje że ją przydusze czy coś 🤦‍♀️ na prawym to mi źle, ale też jej nie pasuje bo zaraz kopie, na plecach najlepiej ale wtedy to daj dla zabawy. Wczoraj to miałam ochotę ją wyjąć z brzucha 🤣 teraz za to będzie spała pół dnia haha.

W dodatku wczoraj, chyba za długo stałam w kuchni i mnie złapał ból krocza i pachwin, to już wogole nie wiedziałam jak się układać. Naszczęście znośne to było ale przez kilka chwil to mi ciężko było zrobić pare kroków. Miałyście tak ? Po nocy dziś jest lepiej, mogę normalnie chodzić, a mam pare spraw do załatwienia z mężem, wizyta u kardio, potem odebrać wózek i jeszcze zrobić zakupy do lodówki mam nadzieję że mnie już nie złapie ten ból, jeszcze kilka tygodni chce wytrzymać a tak to się boje i myślę by mi wody nie odeszły.
Eh ale się rozpisałam..no ale musialam hehe...


A mam jeszcze pytanie z innej beczki....Bo mam przygotowane już ciuszki na wyjście małej z szpitala i jako że dla mnie to nowość i pierwszy raz będę wychodziła z szpitala z kimś a dokładnie z córką, a nie sama to się zastanawiam czy ją dobrze ubiorę więc mam wplanach ubrać w taki zestaw:
- wiadomo pampersie
-body z długim rękawkiem
- rajtuzki
- spodenki i skarpetki albo spodenki z zakrytymi stópkami
- na bodziaka bluzę taka cieplejszą
I chce ją włożyć do kombinezonu takiego cieplutkiego. I do fotelika oraz otule kocykiem
No i czapeczka i kapturek z kombinezonu
Będzie okej? Czy. W szpitalu położna sprawdza jak się ubrało dziecko do wyjścia?
Nie sprawdzają, ale musisz zobaczyć jaka będzie temperatura.. Jak masz termin na luty, to można rozważyć takie ubranie, ale jak będzie to końcówka marca to już raczej ja przegrzejesz..
 
Hej. Jak się czujesz? ;) Ja w czwartek idę do swojego gina, a 21.01 mam prenatalne. Mi lekarz powiedział: "zobaczymy ile da Pani radę":-D
Powiem ci ze już mi jest mega ciężko, szybciej czuje już brzuch przy chodzeniu wiec już coraz częściej próbuje odpoczywać. Ja w piątek wizyta i wybije 33tc ❤️🤞 Mega się cieszę ze już ten tydzień, nie myślałam ze wytrwam ale jeszcze muszę wytrzymac przynajmniej 3tygodnie do 36 ❤️ Później niech się dzieje co chce 😂 ale fizycznie mam dość, zgaga codziennie, plecy jeszcze nigdy mnie tak nie bolały 😃
 
reklama
Powiem ci ze już mi jest mega ciężko, szybciej czuje już brzuch przy chodzeniu wiec już coraz częściej próbuje odpoczywać. Ja w piątek wizyta i wybije 33tc ❤️🤞 Mega się cieszę ze już ten tydzień, nie myślałam ze wytrwam ale jeszcze muszę wytrzymac przynajmniej 3tygodnie do 36 ❤️ Później niech się dzieje co chce 😂 ale fizycznie mam dość, zgaga codziennie, plecy jeszcze nigdy mnie tak nie bolały 😃
Ja się obawiam o ból pleców bo mam od początku ból w odcinku lędźwiowym a co dopiero jak dojdą bóle porodowe z krzyża 🙈🙀
 
Do góry