reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Dziewczyny jestem tu nowa mam dylemat chce sie zaszczepic na covid obecnie 15 tydz sa tu kobitki ktore maja juz to za sobą..?
U mnke sytuacja taka, że 1 czerwca przyjęłam pierwszą dawkę Pfizera, drugą miałam zaplanowaną na 6 lipca a okazało się, że byłam w 5 tygodniu ciąży, zaszłam po przyjęciu pierwszej, więc zasugerowano mi przełożenie tej dawki na drugi trymestr, aktualnie 16 tydzień i nadal tej dawki nie przyjęłam, jakoś nie mogę się zebrać ale zamiar mam taki że jak mi nie odmówią z powodu takiej przerwy długiej to przyjmę tą drugą dawkę.
 
reklama
Hejka dziewczyny, dawno mnie tu nie było ale mój facet zabrał mnie w swoje strony więc postanowiłam się odciąć i odpocząć 😊 u nas zaczął się 16 tydzień i czasami jak się ułoże to czuję jak mały fika 😁
 
Hejka dziewczyny, dawno mnie tu nie było ale mój facet zabrał mnie w swoje strony więc postanowiłam się odciąć i odpocząć 😊 u nas zaczął się 16 tydzień i czasami jak się ułoże to czuję jak mały fika 😁
No to super... zazdroszczę bo ja to nie wiem czy czuje czy mi się wydaje po prostu ;) bardziej zdaża mi się czuć w jakichś sytuacjach typu zmywanie niż kiedy się położę i wyczekuje :D więc to może jeszcze nie to ;)
 
reklama
Hejka dziewczyny, dawno mnie tu nie było ale mój facet zabrał mnie w swoje strony więc postanowiłam się odciąć i odpocząć 😊 u nas zaczął się 16 tydzień i czasami jak się ułoże to czuję jak mały fika 😁
Kurde ale fajnie, że już coś czujesz. Ja za dwa dni zaczynam 15 tc i jeszcze nic. Wiem, ze jeszcze czas ale tak batdzo bym juz chciala poczuć 😍
 
Do góry