reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2022

Myślicie że lekarz odrazu zleci badania czy poczeka jednak aż serduszko zacznie bić?
Mojej lekarce zależało żebym jak najszybciej zbadała tarczycę, mimo że nie miałam z nią nigdy problemów. Jest ona ginekologiem- endokrynologiem więc może dlatego. I przy okazji kazała zrobić te badania o których pisałam
 
reklama
Współczuję czekania... Ja przy wynikach tak często sprawdzałam że w końcu strona internetowa poprosiła mnie o nr telefonu żeby mnie powiadomić jak będą wyniki 😀
No ja właśnie podałam nr tel, żeby dostać powiadomienie, a i tak ciągle sprawdzam sama
No właśnie! Gdzie ta Twoja beta 😱
Byłam pewna, że jak dziś wejdę to już będzie, bo też czekam z Tobą 😀
Oo, dzięki za wsparcie ❤️ No masakra, ja to mam takiego pecha z tymi wynikami... W szpitalu też albo się aparatura psuła, albo przekręcali wynik przy wpisywaniu i przy wieczornym obchodzie nagle był zupełnie inny niż rano.
 
Też bym wolała poczekać na zarodek... jak wypali mi jutro z badaniami to zasugeruje Mu jednak cierpliwość
Ale wiesz, nie zaszkodzi zrobić te badania. Mój też powiedział, że jak będzie zarodek to dostanę skierowanie. Morfologię robię regularnie, więc wiem, że wszystko ok - jedynie ostatnio suplementowałam żelazo i witaminę b12. Tarczycę badam regularnie, a w marcu wyszła mi niedoczynność, na którą teraz się leczę.
 
Ale wiesz, nie zaszkodzi zrobić te badania. Mój też powiedział, że jak będzie zarodek to dostanę skierowanie. Morfologię robię regularnie, więc wiem, że wszystko ok - jedynie ostatnio suplementowałam żelazo i witaminę b12. Tarczycę badam regularnie, a w marcu wyszła mi niedoczynność, na którą teraz się leczę.
Ja przed ciaza miała robiony cały zestaw badań więc może nie będzie ich dublował
 
Ja na razie nie robię innych badań oprócz bety i progesteronu. Badam się regularnie, więc nie muszę się spieszyć :) Jedynie tarczycę sprawdzę szybciej, bo od pozytywnego testu miałam zwiększyć dawkę leków.
 
reklama
Do góry