reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama

Załączniki

  • D62575A5-801F-4B52-BC6C-6251858708AC.png
    D62575A5-801F-4B52-BC6C-6251858708AC.png
    48,5 KB · Wyświetleń: 81
Hmmm ja nigdy nie byłam u endokrynologa. Ale za tydzień mam konsultacje z innym lekarzem gin to zapytam. A reszta dziewczyn, jak u Was z TSH ?
u mnie z powodu wymiotów i tego że muszę coś zjeść jak tylko otworze oczy i glodna tez nie zasne bo mnie mdli TSH skoczyło do ponad 3 bo nie wchłania mi się eutyrox więc lekarz podniósł mi póki co o 25 czyli teraz mam dawkę 225 😅
 
Hmmm ja nigdy nie byłam u endokrynologa. Ale za tydzień mam konsultacje z innym lekarzem gin to zapytam. A reszta dziewczyn, jak u Was z TSH ?
Ja przed ciążą miałam tak koło 2,5-3,1 i dostałam najmniejszą dawkę leku, a gdy dowiem się o ciąży to miałam podwoić od razu. I na początku ciąży na wizycie miałam 0,7 i podobno w porządku. Za 3 tyg idę znowu do endo i zobaczę jak teraz sytuacja. Tylko, że u mnie jest mała tarczyca i wiem, że trzeba jej lekko pomagać w ciąży, bo USG miałam robione.
 
u mnie z powodu wymiotów i tego że muszę coś zjeść jak tylko otworze oczy i glodna tez nie zasne bo mnie mdli TSH skoczyło do ponad 3 bo nie wchłania mi się eutyrox więc lekarz podniósł mi póki co o 25 czyli teraz mam dawkę 225 😅
O kurcze to masz spora te dawke. Ja bralam w zeszlym roku 125 i myslalam, ze to duzo.
Czyli 3 TSH mialas w ciazy Czy przed?
Ja walcze z ta tarczyca od lat, i powiem Ci, ze pomogla mi akupunktura, Tak jakby Eutyroz zaczal dzialas wiec dawka byla zmiejszana, ale teraz w ciazy znow mi podskoczylo do 2,5 Troche mnie to martwi. Biore juz teraz 100 of kilke dni i sprawdze tarczyce za 2 tyg.
 
reklama
Hmmm ja nigdy nie byłam u endokrynologa. Ale za tydzień mam konsultacje z innym lekarzem gin to zapytam. A reszta dziewczyn, jak u Was z TSH ?
Ja przed ciąża miałam tsh 1.5, dawkę euthyroxu brałam zawsze najmniejsza 25. Od razu jak dowiedziałam się o ciąży musiałam zwiększyć dawkę do 50 ale i tak tsh wzrosło mi już do 2.1 więc chyba będzie mi lekarz znowu podnosić dawkę
 
Do góry