reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Cześć dziewczyny [emoji6]
Mam problem i jestem przerażona.
Robiłam beta HCG i to są moje wyniki:
20.07 beta 8637 mlU/ml
22.07 beta 43000 mlU/ml
Czytałam wczoraj że beta powinna zwolnić już po ok. 6000 mlU/ml a u mnie tak przyspieszyła [emoji33][emoji33][emoji33] przecie przyrost wynosi 390% a zazwyczaj miałam 125%.

Czy to jest normalne????
Wow mega przyrost, ale może powtórz dla pewności badanie? A kiedy masz kolejne USG?
 
Jest ok. Zarodek rośnie ok 1 mm na dobę w tym czasie. Ja przy 6+4 miałam niecałe 7 mm czyli prawie 3 mm więcej niż Ty w 3 dni starszej ciąży. Nie ma martw się 🙂
Zarodek rośnie 1mm na dobę? Kurcze mi w tydzień urósł z 3 mm do 5 mm 🤔 ale to był pomiar na innym sprzęcie i lekarz powiedział żeby nie porównywać że względu na to
 
Wlasnie wrocilam do domu. Widzialam serduszko [emoji3590][emoji3059] Ciaza wyglada niestety na 5 dni mlodsza, a wiem, ze maks 2-3 dni roznicy jest mozliwe. Pocieszam sie, ze to moze byc wina slabego usg. CRL wyszlo 4.6mm i wiek obliczyla na 5+6, czyli dokladnie tak samo jak w ciazy, ktora stracilam w 8 tyg. Dobrze, ze za tydzien mam usg w szpitalu, wydaje mi sie, ze mieli duzo lepszy sprzet, a i lekarka byla duzo dokladniejsza niz ta prywatnie. W ogole zaczela usg przez brzuch nie wiem na cholere w tak wczesnej ciazy. Kazalam jej przerwac tak mocno mi brzuch uciskala. Teraz boli mnie lewy jajnik :/ Boje sie, ze tym uciskaniem mogla mi krwiak naruszyc, nie wiem czy to mozliwe, ale tak jak wczesniej mnie brzuch nie bolal tak teraz boli :(
Postaram sie byc dobrej mysli do wizyty 30go.
Super wieści [emoji173] ale szybko robiła przez brzuch. Ja chyba przez brzuch pierwsze miałam dopiero prenatalne
 
Nie macie litości... Trzysta postów z dziś mam do nadrobienia [emoji85] już się zabieram.
Ja lubię taki dni jak dziś, nie miałam czasu rozmyślać, byłam na paznokciach i zakupach, bo w sobotę mam wesele. Później zabrałam córę nas jezioro. A jakby mi było mało, to miałam jeszcse jeden test w domu, więc rano zrobiłam [emoji23] jakże się ucieszyłam z widoku [emoji7] już tylko tydzień do wizyty! Trzymam kciuki za jutrzejsze wizyty.
Na kolację wjechały kanapki ze smalcem i ogórkiem małosolnym, to przez Was! Zobacz załącznik 1297317
super miałaś dzień 😊 miłego czytania i współczuję 😂
 
Kurcze oglądam Wasze zdjęcia i wszystkie macie ten pęcherzyk taki okrąglutki a u mnie zarodek 5mm w takim podłużnym kokonie 🙈 wtedy było 6+2
 

Załączniki

  • Screenshot_2021-07-20-21-24-25-575_org.thoughtcrime.securesms.jpg
    Screenshot_2021-07-20-21-24-25-575_org.thoughtcrime.securesms.jpg
    162,2 KB · Wyświetleń: 77
reklama
Do góry