reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
Jestem po wizycie, jest pęcherzyk ciężarowy na 4,5-5mm w prawidłowym miejscu :)
Kolejna wizyta za 3 tygodnie🥰🥰

ciążowy * 😂😂
50D1291B-B148-4BD9-BFC3-5597A0D19355.jpeg
 
Ostatnia edycja:
Miałam ponad 40 000 w 6+2 i wszystko było ok dzień później na wizycie, ciąża pojedyncza 🙂
Fakt jest taki że dzis 6+0 u mnie. Ale nie martwi mnie duża beta tylko ten ogromy przyrost o prawie 400% gdzie powinien już być w granicach 60-70%. 😕 bardzo się tym martwię.
A badalas przyrost czy tylko pojedyncza betę?
 
Fakt jest taki że dzis 6+0 u mnie. Ale nie martwi mnie duża beta tylko ten ogromy przyrost o prawie 400% gdzie powinien już być w granicach 60-70%. 😕 bardzo się tym martwię.
A badalas przyrost czy tylko pojedyncza betę?
Niestety wtedy już przyrostu nie robiłam, bo to było przy okazji innych badań. Nie stresuj się i nie zamartwiaj, bo na dobre to nie wychodzi. Wszystko na pewno jest w porządku z bobaskiem 🙂
 
Niestety wtedy już przyrostu nie robiłam, bo to było przy okazji innych badań. Nie stresuj się i nie zamartwiaj, bo na dobre to nie wychodzi. Wszystko na pewno jest w porządku z bobaskiem 🙂
Wiem, że nie powinnam się zamarwiec ale to jest silniejsze ode mnie 😕 mam nadzieję, że masz rację i nic się złego z bobo nie dzieje
 
A mam jeszcze pytanie, skąd wiesz ze przy zaśniadzie są od początku nietypowe przyrosty bety? 🙂 To jest jedyny argument który trzyma mnie teraz w ryzach bo zaraz się chyba rozryczne z tych emocji 😭

W ubiegłym tygodniu o tym czytałam, bo sama się przestraszyłam moim ponad 500% przyrostem. Długo byłam niespokojna i nie powiem, ciągle coś z tyłu głowy mam, ale pociesza mnie to, że nie mam żadnego innego z objawów. Beta HCG od samego początku przy ciąży zaśniadowej jest ponad normy laboratoryjne. Poza tym na badaniu USG widać struktury pęcherzykowe i przerost macicy w stosunku do danego tygodnia. Dołączę Ci kilka screen'ów. Poczytaj.
 

Załączniki

  • Screenshot_20210722-160442.png
    Screenshot_20210722-160442.png
    97,4 KB · Wyświetleń: 41
  • Screenshot_20210722-160607.png
    Screenshot_20210722-160607.png
    47,2 KB · Wyświetleń: 41
  • Screenshot_20210722-160931.png
    Screenshot_20210722-160931.png
    69,8 KB · Wyświetleń: 44
A propo zamartwiania się i stresowania w ciąży to przeczytałam wczoraj u mamaginekolog, że prowadzone były badania na kobietach w ciąży, które żyją w krajach gdzie się wojny i codziennie boją się o życie, więc poziom kortyzolu muszą mieć meeeega duży, na pewno większy niż my. I ryzyko poronienia tam był tylko o 1%większy niż norma.
Także ten stres chyba nie aż taki straszny ny😄
 
reklama
A propo zamartwiania się i stresowania w ciąży to przeczytałam wczoraj u mamaginekolog, że prowadzone były badania na kobietach w ciąży, które żyją w krajach gdzie się wojny i codziennie boją się o życie, więc poziom kortyzolu muszą mieć meeeega duży, na pewno większy niż my. I ryzyko poronienia tam był tylko o 1%większy niż norma.
Także ten stres chyba nie aż taki straszny ny[emoji1]
Mam nadzieje bo poziom stresu dzisiaj mam wysoki po tym cholernym usg
Krzyz mnie tak boli że leze odkad wrocilam do domu :(
 
Do góry