reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Dzień dobry- ja tylko chce życzyć spokojnego dnia i samych cudownych nowin. Będę w przerwie w pracy czytać relacje z wizyt 🙂
1. Blanny o 10 ciąża 7+4
2. Oliwia. o 11 ciąża 8+1
3. smerfetka90 o 11 ciąża 6+4
4. Asjunia o 16.10 ciąża 7+4
5. sylwia210295 17.40 ciąża 7+5
6. Alanyaaa o 18 ciąża 6+6
Blanny, Asjunia, Sylwia wstawcie zdj z usg jak dostaniecie bo ja też jestem 7+5 i zastanawiam się jak wygląda moja kruszyna 😊
 
reklama
Dziewczyny tak mnie coś kilka dni temu tknęło żeby umówić wizytę u mojego ginekologa na jutro. Dzisiaj byłam na becie i zastanawiam się czy jutro już coś będzie widać 🤔 nie ukrywam,ze trochę się stresuje bo niestety moja pierwsza ciąża okazała się być pozamaciczna,ale czuje się na dzień dzisiejszy bardzo dobrze, śpiąca jestem jak diabli i tyle 😄
 
Z tym założeniem karty ciąży to wiecie, że musicie mieć do 10 tc założoną żeby dostać jakże wysokie, niezbędne do przeżycia becikowe? 😄

Ja mam jutro wizytę, w końcu!
To wg OM będzie 8+5,ale że mam młodszą ciążę to wg USG będzie 7+0. Na tym etapie już chyba serce powinno być co?
 
Z tym założeniem karty ciąży to wiecie, że musicie mieć do 10 tc założoną żeby dostać jakże wysokie, niezbędne do przeżycia becikowe? 😄

Ja mam jutro wizytę, w końcu!
To wg OM będzie 8+5,ale że mam młodszą ciążę to wg USG będzie 7+0. Na tym etapie już chyba serce powinno być co?
Ja byłam w 6+5 i było serduszko 😊 z usg wyszło 7+0 więc napewno usłyszysz dwa malutkie bąbelki 😊
 
reklama
Do góry