reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Daiewczyny a macie problem z wyproznianiem sie? Ja mam bardzo nie regularne wizyty w WC. Czasem to sie martwie czy to normalne :(
 
reklama
Daiewczyny a macie problem z wyproznianiem sie? Ja mam bardzo nie regularne wizyty w WC. Czasem to sie martwie czy to normalne :(
Kup sobie suszone śliwki.
A tu ciekawostka z książki mi pomaga
 

Załączniki

  • 309DF37F-7C76-4323-B40C-F3BAB8AE3995.jpeg
    309DF37F-7C76-4323-B40C-F3BAB8AE3995.jpeg
    1,9 MB · Wyświetleń: 55
Wiesz co mam nadzieję że źle cię zrozumiałam bo po 1 jesteś cholernie niemiła , po 2 gdzie w swoim poście napisałam że u ciebie nie było serca?? W którym zdaniu doczytałaś się czegoś takiego i widziałaś swój nick?? Wyraźnie zaznaczyłam że nie można się kierować przypadkami i się dołować. Każda ciąża jest inna i to że ty miałaś 5+5 nie oznacza że każda tak ma mieć.
Nigdzie nie napisałam, że w 5+5 musi być serce, za to Ty stwierdziłaś, że "pewnie miały owulację wcześniej". Bardzo nie lubię, jak ktoś podciąga fakty pod swoją tezę. Pierwsze co pisałam po swoim USG, to to, że miałam duże szczęście, lekarka ma świetny sprzęt i żeby nikt się nie przejmował jak u niego jeszcze nic nie było widać. Dla mnie to twoje sugerowanie, że nie spotkałaś się z sercem w 5 tygodniu i pewnie źle liczymy wiek ciąży było nie miłe.
 
Daiewczyny a macie problem z wyproznianiem sie? Ja mam bardzo nie regularne wizyty w WC. Czasem to sie martwie czy to normalne :(
Normalne , normalne moja droga ☺ Ja przed ciąża codziennie chodziłam do wc a teraz raz na 3 dni to święto 🤭

@Alanyaaa dobrze wiedzieć 😃 chyba będę musiała spróbować. A nie masz zgagi po ogórkach ?
 
@Wiolcia_6 i @Paula55 - wg lekarzy i badań, pracę serca jesteśmy w stanie zaobserwować już w 37 dniu ciąży (zdarza się to rzadko), a najpewniej już od 40 dnia...Fakt faktem, czasem zdarzy się, że kobiety widzą serce wcześniej, ale jest to bardzo rzadko gdyż rozwój zarodka odbywa się w etapach i po prostu wszystko ma swój czas.
 
reklama
Do góry