reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
dlaczego ?
nie ma co porownywac z innymi bo nie dosc ze prog waha sie w ciagu dnia to jeszcze u jednych w tym samym u jednych bedzie na poziomie 15 i wszystko bedzie dobrze a u inncyh bedzie 30 i tez bedzie dobrze
ja np biore bardzo duzo progesteronu i moj jest niemiarodajny
Przy becie prawie 1000 mam progesteron 17..widzę ze dziewczyny maja dużo wyższy w 4-5 tygodniu
 
U mnie jednak beta spadkowa, już tylko 100. Czekam na poronienie. Widocznie nie jest mi dane być mamą. Ale dziękuję Wam za wsparcie, bo jesteście naprawdę wspaniałe. Trzymam za Was kciuki - zdrowia dla Was i maluszków.
Jak to się stało?
trzymaj się ciepło.
jeszcze będziesz wspaniałą mama ❤️
 
Przy becie prawie 1000 mam progesteron 17..widzę ze dziewczyny maja dużo wyższy w 4-5 tygodniu
to nie jest zly progesteron moze mialas tez spadek akurat przy badaniu jak nie masz zlych doswiadczen nie plamisz ani nic nie boli to najprawdopodobniej wszystkjo jest ok
jak sie martwisz to powiedz o tym lekarzowi niech on zdecyduje o ewentualnej suplementacji :)
 
to nie jest zly progesteron moze mialas tez spadek akurat przy badaniu jak nie masz zlych doswiadczen nie plamisz ani nic nie boli to najprawdopodobniej wszystkjo jest ok
jak sie martwisz to powiedz o tym lekarzowi niech on zdecyduje o ewentualnej suplementacji :)
Jestem po zaśniadzie i dlatego się tak martwię :(
 
Dziewczyny napiszcie Mi jaki macie progesteron i który tydzień 🙂
Od kiedy odebrałam wynik to mam dość :( już mnie normalnie brzuch boli z nerwow
Jeśli się boisz to zadzwoń do swojego lekarza i to skonsultuj 😉 może przepisz ci receptę na progesteron.
A tak wg coś się z tobą dzieje? Plamisz?
Mój lekarz kazał się nie przejmować "czekoladowym" plamieniem. 😉
 
reklama
Łapie mnie stres przed jutrzejszą wizytą. Według OM to już będzie 6+6, ale wiem, że owu była około tygodnia później. Niestety nie wiem kiedy dokładnie miałam owu, więc mogę już zobaczyć serduszko, a może też być tylko pęcherzyk żółtkowy. Ostatnią betę robiłam 10 dni temu i strasznie się martwię, czy wszystko jest ok. Zrobiłam aż test, bo zostało mi jeszcze kilka 🙈 Na szczęście od razu pojawiła się gruba i bardzo ciemna krecha, to mnie trochę podniosło na duchu.
 
Do góry