reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Czy jest może jakaś dziewczyna tutaj która mieszka w uk ? Na teście wychodzi 4-5 tydzień to kiedy iść do lekarza ?
 

Załączniki

  • IMG_4549.jpg
    IMG_4549.jpg
    225,3 KB · Wyświetleń: 61
reklama
At

W mdłości to masz takie, że po prostu nie masz apetytu i masz taki dziwny posmak z ustach i niby nawet byś coś zjadła ale jak myślisz że masz zjeść to Cię odpycha? Bo ja tak właśnie mam, ale nie wiem czy to mdłościami można nazwać hehe , nie zbiera mnie na wymioty
Mam podobnie - chce coś zjeść to mnie odpycha i czuję jak mnie mdli, ale to nie są wymioty. Czuję jak mi się wszystko podnosi w środku i dziwny posmak w ustach...masakra...
 
Czy jest może jakaś dziewczyna tutaj która mieszka w uk ? Na teście wychodzi 4-5 tydzień to kiedy iść do lekarza?
Ja jestem z UK, Devon. Bedziesz musiala zapisac sie na wizyte u midwife, zadzwon do przychodni to podadza Ci numer. Najczesciej umawiaja wizyte pomiedzy 10-12tyg. Wczesniej mozesz umowic sie na prywatne usg, ja ide 6+5tc. Gdybys plamila dzwon do GP to umowi Cie na wizyte w early pregnancy unit.
 
Mam podobnie - chce coś zjeść to mnie odpycha i czuję jak mnie mdli, ale to nie są wymioty. Czuję jak mi się wszystko podnosi w środku i dziwny posmak w ustach...masakra...
Mam to samo - już myślałam że tylko ja tak mam.... wogóle jeść nie mogę a najgorzej jak mi podleci zapach pieczywa.... posmak też mam dziwny i nawet jak coś spróbuję to nic mi nie smakuje.
 
reklama
Do góry