reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
@julianap a to lekarz ci nie podał odrazu daty na pierwszej wizycie? 🤔 Ja jeśli dotrzymam ta ciążę to przypuszczam że gdzieś po koniec lutego będę rodzic bo będę mieć cesarkę. @Cukierkowa20pare ssama się boję czy usłyszę i zobaczę ❤️🙄🙄 5 razy byłam Juz w ciąży ale serduszka nigdy nie zobaczyłam 😔
 
@julianap a to lekarz ci nie podał odrazu daty na pierwszej wizycie? 🤔 Ja jeśli dotrzymam ta ciążę to przypuszczam że gdzieś po koniec lutego będę rodzic bo będę mieć cesarkę. @Cukierkowa20pare ssama się boję czy usłyszę i zobaczę ❤️🙄🙄 5 razy byłam Juz w ciąży ale serduszka nigdy nie zobaczyłam 😔
Na pierwszej wizycie bylam 4+4, więc był sam pecherzyk, więc lekarz przy tak wczesnej ciąży nie bawił się jeszcze w terminy. Przy zarodku już będę wiedzieć.
 
@julianap a to lekarz ci nie podał odrazu daty na pierwszej wizycie? 🤔 Ja jeśli dotrzymam ta ciążę to przypuszczam że gdzieś po koniec lutego będę rodzic bo będę mieć cesarkę. @Cukierkowa20pare ssama się boję czy usłyszę i zobaczę ❤️🙄🙄 5 razy byłam Juz w ciąży ale serduszka nigdy nie zobaczyłam 😔
Ja byłam raz i też nie usłyszałam serduszka dlatego teraz się tak denerwuje, nie wyobrażam sobie nawet jak to jest usłyszeć takiego maluszka
 
reklama
Do góry