reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

@Qruszon
Ja mam zamiar odczekać co najmniej 2 tygodnie, zanim kogoś do nas zaprosimy.
Mieszkamy za granicą ale mam tutaj dwójkę rodzeństwa z rodzinami mąż ma tutaj siostrę z rodziną. Tesciowie już nawet zamowili bilety samolotowe i chcieli u nas być 27.03 a przecież ja jeszcze nawet nie urodziłam 😶 Także kazalam przebookować i niech lepiej przylatują po świętach. Szok
 
reklama
@Dodik2022
Ja jeszcze przed. Dziś zaczęłam 41 tc. Bylam wczoraj na usg/ktg w szpitalu i pytałam o wywoływanie porodu. Lekarka byla otwarta i powiedziała, że byloby to możliwe ale wszystko wygląda bardzo dobrze, przepływy, dziecko rośnie, dużo wód więc radzi mi jeszcze poczekać. Powiedziała, że czesto porody wywolywane wiążą się z koniecznością użycia vacum, ssaków lub innych sprzętów ponieważ dziecko samo nie bylo jeszcze w pelni gotowe i nie współpracuje. Plus pierwszy syn urodził się 11 dnia po terminie, wody same odeszły i mimo że bardzo dluzo rodziłam to wszystko postępowało naturalnie. Trochę mnie to przekonało... Kolejna wizyta kontrolna w poniedziałek 21.03, wtedy ro już chyba będę prosić 9 jakiś plan wywolania bo to będzie akurat termin z OM i też 8 dni po terminie.
Ja tez mam wizytę 21 marca, ale mi już ostatnio ustawili datę wywołania na 1 kwietnia bo to będzie dokładnie 41 tygodni. Mam nadzieje, ze jednak nie będę musiała tyle czekać. Kurczę z jednej strony nie mogę się doczekać a z drugiej boje sie jak to wszystko pójdzie😐
 
Ja tez mam wizytę 21 marca, ale mi już ostatnio ustawili datę wywołania na 1 kwietnia bo to będzie dokładnie 41 tygodni. Mam nadzieje, ze jednak nie będę musiała tyle czekać. Kurczę z jednej strony nie mogę się doczekać a z drugiej boje sie jak to wszystko pójdzie😐
1 kwietnia zabawna data :)
Gratulacje, ale szybko Ci się udało urodzić

Gratulacje takich szybkich porodów jak najwięcej. Dużo zdrowia dla was :***
Tak porod jak torpeda. Wywołali ze względu na cisnienie i mysle ze dlatego tak poszło. Bolących skurczy może bylo 20 min :) wszystkim życzę takich porodow ♡

Gosci tez ze 2 tyg. bym nie chciala w domu
 
To ile nas jeszcze zostało przed? Ja z terminem na 25 marca jeszcze czekam. Po wczorajszym usg mała wazy ok 3350. Czy któraś z was może napisać jak ta waga z usg pokryła się z rzeczywistością?
u mnie podczas usg ginekolog zazsyczaj byl bliski prawdy. Natomiast usg podczas porodu w szpitalu troche sie rozmijalo z prawda. Dwa porody jedno dziecko wg usg 3500 urodzone 3920 drugie wg usg 3440 urodzone 3750 🤭
 
@Qruszon
Ja mam zamiar odczekać co najmniej 2 tygodnie, zanim kogoś do nas zaprosimy.
Mieszkamy za granicą ale mam tutaj dwójkę rodzeństwa z rodzinami mąż ma tutaj siostrę z rodziną. Tesciowie już nawet zamowili bilety samolotowe i chcieli u nas być 27.03 a przecież ja jeszcze nawet nie urodziłam 😶 Także kazalam przebookować i niech lepiej przylatują po świętach. Szok
Zdrowe podejście🙌☺️ Najważniejsze to dać sobie czas, rodzina teściowie chca dobrze, ale nie pomyślą co my czujemy po porodzie. Uczymy się siebie iMalenstwa. Mysle, ze rodzice męża nie uszanują moje decyzji i z tego względu na starcie będę miała im jasno do zakomunikowania, ze przez pare dni chciałbym żeby wstrzymali się z wizytami.
Ja termin na 01.04:))
 
@Dodik2022
Życzę Ci żebyś urodziła przed tym kwietniem :-)) Też już nie wiem co czuć i robić. Z jednej strony chcę już rodzić- wywoływać ale skoro lekarze mówią żeby czekać na spontaniczną akcję to też to rozumiem... I bądź tu człowieku mądry...
Dziś jestem 5 dzień po terminie...
 
@Dodik2022
Życzę Ci żebyś urodziła przed tym kwietniem :-)) Też już nie wiem co czuć i robić. Z jednej strony chcę już rodzić- wywoływać ale skoro lekarze mówią żeby czekać na spontaniczną akcję to też to rozumiem... I bądź tu człowieku mądry...
Dziś jestem 5 dzień po terminie...
Najlepiej kiedy dzidzia sama decyduje ze już pora wychodzić, ale niestety czasami tak się nie da. Mój syn urodził się dokładnie w terminie to zobaczymy jak będzie tym razem. Powodzenia i szybkiego rozwiązania🙂
 
Hej dziewczyny.,ja już mam za sobą porod indukowany kroplówka. Najpierw balonik wczoraj ale po 4godzinach peknal. A rano było 3cm rozwarcia i kroplówka od 11 a 15.37 rodziłam. Tak naprawdę dwie godziny były tak silnego bólu, bóle krzyżowe tak jak przy pierwszej ciazy. Kacper ma się dobrze 3360g i 54cm. Trzymam kciuki za resztę Was
 
reklama
@Eva 86
Super! Gratulacje :-)))
Założyli balonik i zostałaś w szpitalu czy wyslali Cię do domu? Wzięłaś znieczulenie? Przepraszam za przepytywanie ale zastanawiam sie nad swoją sytuacją, rozważam co zrobić w poniedziałek na trivselkontroll.
Super, że masz już poród za sobą 🤩
 
Do góry