reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Naprawdę? Tak dość często? Ja już mam dziecko ale rodziłam w holandii, tam ogolnie wszystko inaczej pierwszy raz ginekologicznie badali mnie w 40tyg. A na każdej wizycie usg przez brzuch tylko. I podczas porodu nie przypominam sobie aby mnie badali w ten sposób może raz i wody przebili i na noc balonik dali, coraz bliżej i już jednak strach się pojawia , tym bardziej że byłam 4dni w zeszłym tygodniu w szpitalu i wiem że za przyjemnie nie będzie, już na prawde nam stracha...
Mnie to często w trakcie pobytu na porodówce badali ręką. Niby sprawdzali rozwarcie, a to położna a to zaraz obchód to lekarz pokazywał studentom 🙀 a to zaraz zmiana personelu i nowy lekarz :D bywa ciekawie
 
reklama
Dziś mamy 37+2 - zaczęłam już właśnie w domu coraz aktywniej działać, żeby troszkę się rozruszać przed porodem 🙈 ale doskonale Ci rozumiem, bo do przedwczoraj modliłam się o każdy dzień 🙆‍♀️ najgorsze, że takim odliczaniem jeszcze sprawiamy, że bardziej się wlecze czas 😂 przynajmniej u mnie
Piękny termin donoszony😍... Dokladnie! Człowiekowi dzień za dniem się ciągnie ja wyznaczam byle do następnego tygodnia np jeszcze dwa dni mina będzie 36tc i tak co dzien to samo ☺. Co prawda termin cc mam na 7.03 wydawało sie tak blisko a teraz otchłań.👀...I "Zazdraaszczam" dziewczyną które mówią że leci czas szaleńczo 🙊🤪
 
Dziś mamy 37+2 - zaczęłam już właśnie w domu coraz aktywniej działać, żeby troszkę się rozruszać przed porodem 🙈 ale doskonale Ci rozumiem, bo do przedwczoraj modliłam się o każdy dzień 🙆‍♀️ najgorsze, że takim odliczaniem jeszcze sprawiamy, że bardziej się wlecze czas 😂 przynajmniej u mnie
Też mam taki plan, jak tylko wybije 37 tc to zamierzam zdecydowanie zwiększyć swoją aktywność.

@StopKlatka to prawda im bardziej człowiek nie chce myśleć i wyluzować, tym bardziej się nakręca 🤭 a ja oczywiście najwiecej myśle jak jestem sama w domu, a narzeczony w pracy. 🤷🏻‍♀️
 
Mam pytanie do was wyszedł komuś wymaz gbs dodatni? Ja nie zdarzyłam zapytać nawet nic nie mówiła na ten temat, bo dostałam szybko skierowanie na szpital na ostatniej wizycie a potem patrzę że mam wpisane w książeczkę. Wizytę mam w środę kontrolna po szpitalu ale może ktoś coś wie na ten temat? Będę wdzięczna za odpowiedź
 
Mam pytanie do was wyszedł komuś wymaz gbs dodatni? Ja nie zdarzyłam zapytać nawet nic nie mówiła na ten temat, bo dostałam szybko skierowanie na szpital na ostatniej wizycie a potem patrzę że mam wpisane w książeczkę. Wizytę mam w środę kontrolna po szpitalu ale może ktoś coś wie na ten temat? Będę wdzięczna za odpowiedź
Ja jeszcze nie miałam wymazu, na kolejnej wizycie będę mieć pobierany.
Z tego co wiem to dodatni wynik wymazu dotyczy bardzo wielu kobiet. Przy porodzie taka mama dostaje dożylnie antybiotyk, a do czasu porodu nic się nie robi.
 
Ja jeszcze nie miałam wymazu, na kolejnej wizycie będę mieć pobierany.
Z tego co wiem to dodatni wynik wymazu dotyczy bardzo wielu kobiet. Przy porodzie taka mama dostaje dożylnie antybiotyk, a do czasu porodu nic się nie robi.
No mi pobrali dość szybko bo w 33tugodniu ciazy ten wymaz
 
reklama
Melduje się i ja po wizycie. U mnie 34tc a Klusia wazy ok 2600. Wizyte mam juz za 2 tyg. i wtedy i wymaz mi pobierze i da skierowanie na zdjęcie szwu i ewentualny porod czyli ok 37tc. Także przede mną 2 tyg grzecznego leżenia
Duza kluseczka🤩...u mnie miała w 33+4 2600g to tyle gadania przez lekarza ze za duza a jednak spotyka się że dzieci tak maja często 🥰😍 Poza tym słyszałam że w ostatnich tygodniach każdy maluch rozwija się już swoim tempem💟
 
Do góry