reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Śledze ness i inne osoby we wpisach i wiem, ze teraz bedzie ferment bez względu na to co napiszę ja lub inne, wiec dla dobra forum marcowych mam i dziewczyn, ktore tu sie udzielają i się zżyły lepiej się ulotnię raz na zawsze.
Dziewczyny dobrze mi z Wami było, dzieki za wszystko, wiele razy pomogłyście mi z małym i podsuwałyście super pomysły, rady i informacje, które wykorzystywałam, a zdarzało się nawet, że przekazywałam kolejnym osobom. Miło było móc się tu odezwać i nie odczuwać samotności, przeczytać miłe rzeczy na swój temat 😁
Ile razy zobaczę dzieci z kręciołkami na głowie ryle razy Nela moja niedoszła synowa będzie przychodziła mi na myśl! 😁

Bajo i papa ode mnie i Tomka 🥰 od Tomka, który właśnie wynosi worek ze śmieciami plastikami rozsypując wszystko po drodze 🙈
Wyjechałam z dzieckiem na wies i nie mam neta, ale jak tylko załapał i udało mi się odczytać to specjalnie wyszłam km od domu, aby odpisać. Jprd Fabryczna bez Ciebie to ani rusz. Może nie zawsze odpisze, albo zalajkuję, bo nie mam czasu, ale czytam i baaardzo chciałabym być Twoim dzieckiem. Korzystam z Twoich rad i zaczęłam pokazywać detale. (Póki co ślimaki). Kocham Twoje opowieści i chcę byś miała jak najwięcej dzieci. Jesteś dla nas natchnieniem, więc olej inne forumoczki i nigdzie nie uciekaj. Ja nie oceniam, bo jestem na to za stara i nie jedno w życiu widziałam. Jesteś mądrą, dojrzałą kobietą więc oddzielaj ziarno od plew. Marcowe mamy z 2021 stworzyły coś więcej. Jesteśmy razem i to się liczy.
 
reklama
Ja rozumiem że jesteście freinds z forum i się bronicie, ale przyklaskiwanie sobie w niewłaściwych zachowaniach względem dzieci nie jest ok. I nie ma znaczenie czy pacnięcie czy lanie pasem.
Jak tak się odkrywacie teraz kto bije swoje dziecko, to rzeczywiście jak wg badan- statystyki się zgadzają- większość ludzi w Polsce nie widzi w biciu nic złego.
Szkoda mi tylko ze mój syn któremu przy próbach "pacnięcia" mnie z emocji, tłumaczę ze nie wolno bić bo to boli, a wolno robić cacy, będzie miał potem do czynienia z dziećmi które biją, bo "pacanie" wyniosły z domu i dla nich to normalne.
Średniowiecze wychowawcze w Polsce nie skończy się nigdy.
Przecież granice są otwarte. Ja nie widzę problemu, w Niemczech ponoć wcale nie ma agresji.
 
Słuchajcie ale ostatnio była taka sama sytuacja jak pisałam o katarze Emilki, wtrąciła się osoba spoza grupy - i znowu to była 93Ann chyba - że wysyłam chore dziecko do żłobka. I też się zrobił dym. Nie rozumiem co to za strażnicy moralności krążą po nie swoich grupach szukając sobie powodu do kłótni :/
 
OMG ale się porobiło....@Fabryczna jestem całym sercem z Tobą 🤗
Wiem jakie masz podejście do syna i jak go wspaniale wychowujesz....i ostatnią rzeczą którą byś robiła to bicie Tomka....
A teraz mam pomysł dziewczyny...marcóweczki kochane...skoro tyle osób nas czyta i potrafią "wtrącić "swoje 3 grosze i od razu zaznaczam nie jestem za biciem dzieci, zwierząt kogokolwiek ale mimo wszystko potrafi skrzywdzić swoimi słowami którąś z nas czytając co jakiś czas tylko i wysuwając swoje wnioski ...to zróbmy sobie grupę prywatną...nazwijmy jakoś inaczej i już nikt nie będzie miał zastrzeżeń do naszego macierzyństwa!Już kiedyś był taki plan ale , że marcówki 2021 zajęte to sobie inaczej nazwijmy...
A Ty @Fabryczna nie opuszczaj nas bo my tu czekamy na "dobre "informacje odnośnie dzidziusia....i nie tylko na to oczywiście...jesteś cudowną, kreatywną mamą i nie daj się usunąć z tego forum...

Dokładnie, dawno temu sama chciałam aby grupa była prywatna. Nadal chce, więc polecam aby tak zrobić.
 
Słuchajcie ale ostatnio była taka sama sytuacja jak pisałam o katarze Emilki, wtrąciła się osoba spoza grupy - i znowu to była 93Ann chyba - że wysyłam chore dziecko do żłobka. I też się zrobił dym. Nie rozumiem co to za strażnicy moralności krążą po nie swoich grupach szukając sobie powodu do kłótni :/

Ja tez wysłałam dziecko z biegunką, katarem, i uwaga, niech mnie zjedzą, zbiczują.
Są sytuację gdzie dopiero się dowiadujemy o tym dopiero po odbiorze dziecka (tak u mnie w żłobku robią, zamiast dzwonić do matki po odbiór dziecka to po całym dniu dostaje informacje pt : Anastazja ma katar, stan podgoraczkowy lub miała biegunkę..)
 
Ja tez wysłałam dziecko z biegunką, katarem, i uwaga, niech mnie zjedzą, zbiczują.
Są sytuację gdzie dopiero się dowiadujemy o tym dopiero po odbiorze dziecka (tak u mnie w żłobku robią, zamiast dzwonić do matki po odbiór dziecka to po całym dniu dostaje informacje pt : Anastazja ma katar, stan podgoraczkowy lub miała biegunkę..)
Ja też 🤪
 
reklama
@aniaslu ja wiem, że długi weekend, grill i kiełbaski ale serio na baby forum jest miejsce na chwalenie się biciem dzieci i przyklaskiwanie temu?
Największą traumą dla dzieci jest zaniedbanie. To ono zostawia najtrwalsze zmiany w mózgu. Gdzieś pisałaś, że masz dwoje dzieci, starszych, a z tego co widać non stop siedzisz na forum. Czy czytanie wątku o roczniakach poprawia twoje relacje rodzinne? Wątpię. Nawet jeżeli nie pracujesz, bo gdyby tak było, to ciągłe siedzenie z prywatnym telefonem jest oszustwem wobec pracodawcy, niemożliwym jest nawiązanie zdrowych relacji rodzinnych śledząc wszystkie wątki z taką intensywnością jak robisz to ty. Więc radzę nie siej wiatru, bo zbierzesz burzę.
 
Do góry