reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2021

A Ty Karmisz? Chcesz odstawić?
Karmię, na razie nie myślę o odstawieniu, bo o ile w dzień dałaby radę o tyle w nocy nie ma szans na cokolwiek innego. Budzi się i bez cycka nie zaśnie od nowa :/ zobaczę jak żłobek na nią wpłynie, może zacznie przesypiać całe noce (nigdy jeszcze nie spała dłużej niż 4h) i wtedy będzie łatwiej odstawić. Przydałoby się w lecie, co by się matka wreszcie napiła jakiegoś zimnego piwka w upalny dzień :D
 
reklama
Karmię, na razie nie myślę o odstawieniu, bo o ile w dzień dałaby radę o tyle w nocy nie ma szans na cokolwiek innego. Budzi się i bez cycka nie zaśnie od nowa :/ zobaczę jak żłobek na nią wpłynie, może zacznie przesypiać całe noce (nigdy jeszcze nie spała dłużej niż 4h) i wtedy będzie łatwiej odstawić. Przydałoby się w lecie, co by się matka wreszcie napiła jakiegoś zimnego piwka w upalny dzień :D
Powodzenia. Doszło u nas ząbkowanie, próbowałam dziś w nocy ograniczyć karmienia a tu lipa. Krzyk taki jakby że skóry obdzierali..
 
Powodzenia. Doszło u nas ząbkowanie, próbowałam dziś w nocy ograniczyć karmienia a tu lipa. Krzyk taki jakby że skóry obdzierali..
W trakcie ząbkowania czy choroby raczej nie odstawiaj, bo to dla małej duży stres i ból i potrzebuje jednak tej piersi skoro nadal na niej jest. Jak miną wszystkie dolegliwości to wtedy będzie łatwiej i mała tego tak nie będzie przeżywać.
 
Dziewczyny pytanko mam a czy Wasze szkraby jak uczyły się chodzic to przstaly mówić? Bo Julka śmiga już od dwóch miesięcy ale przestala mówić. Nie mówi mama tata. Czasami jej się wyrwie ale rzadko. Dużo rozumie zamyka drzwi wyciąga coś przynosi różne rzeczy ale nie mówi 🤔
 
Dziewczyny pytanko mam a czy Wasze szkraby jak uczyły się chodzic to przstaly mówić? Bo Julka śmiga już od dwóch miesięcy ale przestala mówić. Nie mówi mama tata. Czasami jej się wyrwie ale rzadko. Dużo rozumie zamyka drzwi wyciąga coś przynosi różne rzeczy ale nie mówi 🤔
U nas raczej na tym samym etapie , chodzi już ok. 6 tygodni . Ale mówi tylko dada gaga mama tata i coś tam po swojemu jakieś ciiii i takie tam.
W ogole to jak się nieraz z ojcem wda w dyskusję tym swoim gaga to pękam że śmiechu. Widać, że to będzie gaduła za tatusiem i babcią🙈
Może odłożyła sobie na później a teraz skupiona jeszcze na chodzeniu🤔
 
U nas raczej na tym samym etapie , chodzi już ok. 6 tygodni . Ale mówi tylko dada gaga mama tata i coś tam po swojemu jakieś ciiii i takie tam.
W ogole to jak się nieraz z ojcem wda w dyskusję tym swoim gaga to pękam że śmiechu. Widać, że to będzie gaduła za tatusiem i babcią🙈
Może odłożyła sobie na później a teraz skupiona jeszcze na chodzeniu🤔
Po swojemu gada ale nie ma tych słów które już potrafiła mówić . Poczekam trochę i wybiorę się do pediatry o poradę
 
reklama
Dziewczyny pytanko mam a czy Wasze szkraby jak uczyły się chodzic to przstaly mówić? Bo Julka śmiga już od dwóch miesięcy ale przestala mówić. Nie mówi mama tata. Czasami jej się wyrwie ale rzadko. Dużo rozumie zamyka drzwi wyciąga coś przynosi różne rzeczy ale nie mówi 🤔
Spokojnie, mój też jak zaczął chodzić to resztę rzeczy odłożył na później. Chodzenie i mówienie jest bardzo skomplikowane, więc daj jej czas. Nam się wydaje to naturalne, ale to ogromny wysiłek i skok rozwojowy.
 
Do góry