reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Też tak planuję. Generalnie chcę zobaczyć czy chociaż trochę mały będzie chętny na ten nocnik. A może mu się spodoba akurat. Poza tym może warto chociaż trochę oswajać temat, a niech się ten nocnik wala po domu nawet żeby młody widział, że coś takiego istnieje w ogóle 😆
Ja jeszcze chwilę poczekam, będziemy sami po remoncie generalnym, to na wakacje kupie nocnik i zaczniemy oswajać z tematem.
 
reklama
Curaprox super soft.
Do mycia potrzebujemy dwóch szczoteczek, jedną trzyma Bartek i gryzie a drugą myjemy 😁



Szczeniaczek uczniaczek jest ciekawy ska starszych dzieci, moja córka ma to u dziadków i rak odkąd skończyła 1.5 roku to lubi się tym bawić.
Dla 9 miesieczniaka super beda drewniane warzywa do krojenia (a potem np na roczek drewniana kuchnia, to jest hit u nas i dla roczniaka i dla trzylatki), basen z kulkami, autka, piłki, sortery, wieża z kubeczków, klicki first builders (są duze i wygodne do trzymania). Możesz pomyśleć o czymś co zachęci do raczkowania np hula kula lub ślimak yookidoo (moja starsza córka sie go bala a Bartek go uwielbia 🤷‍♀️) albo do chodzenia np pchacz lub jeździk z opcją do pchania.


@Patii26 dużo zdrówka dla Neli!
Dziękuje ! 😘
 
Dziewczyny, moja siostra jest na etapie szukania wózka 2w1. Co polecacie na tereny wiejskie? Wiecie, zeby byla dobra amortyzacja, żelowe lub pompowane koła i zeby był w miarę lekki.
Ja mam wozek po starszej sprzed 3 lat i ten model juz nie jest w sprzedaży.
 
Dziewczyny, moja siostra jest na etapie szukania wózka 2w1. Co polecacie na tereny wiejskie? Wiecie, zeby byla dobra amortyzacja, żelowe lub pompowane koła i zeby był w miarę lekki.
Ja mam wozek po starszej sprzed 3 lat i ten model juz nie jest w sprzedaży.
Ja mam adamex barletta, super amortyzacja, koła pompowane ale ciężki niestety. Sprawdza nam się świetnie w terenie.
 
Dziewczyny, moja siostra jest na etapie szukania wózka 2w1. Co polecacie na tereny wiejskie? Wiecie, zeby byla dobra amortyzacja, żelowe lub pompowane koła i zeby był w miarę lekki.
Ja mam wozek po starszej sprzed 3 lat i ten model juz nie jest w sprzedaży.
Ja mam wózek tutis uno+, żelowe kólka, dobra amortyzacja, lekko chodzi przy skrecaniu nawet przy zblokowanych kolkach do jazdy prosto, porownywalam do wozka kolezanki vulkano i nasz jest lżejszy, ale i tak cięższy niż klasyczny pojedynczy wózek. Jest dosc niepodeczny do chowania do auta, ale mo,liweze wszystkue 2w1 takie sa.
 
Dziewczyny, moja siostra jest na etapie szukania wózka 2w1. Co polecacie na tereny wiejskie? Wiecie, zeby byla dobra amortyzacja, żelowe lub pompowane koła i zeby był w miarę lekki.
Ja mam wozek po starszej sprzed 3 lat i ten model juz nie jest w sprzedaży.
Ja ma x landera. W terenie super i można cały zdemontować, aby uprać. Tylko ciężki i dużo miejsca zajmuje w bagażniku.
 
Dziewczyny, moja siostra jest na etapie szukania wózka 2w1. Co polecacie na tereny wiejskie? Wiecie, zeby byla dobra amortyzacja, żelowe lub pompowane koła i zeby był w miarę lekki.
Ja mam wozek po starszej sprzed 3 lat i ten model juz nie jest w sprzedaży.
My mieliśmy kinderkrafta xmoova, na tereny wiejskie spoko, pompowane kółka. Wizualnie nie jest jak te z wysokiej półki, ale do bagażnika nam się w kombi spokojnie mieścił, dosyć duża jest gondola.

Ps. Wózek jest dość lekki bo ma ramę aluminiową, spokojnie go znosiłam i wnosiłam na pierwsze piętro w bloku
 
Ostatnia edycja:
Ja mam xlander x-move i nie polecam...może i ładny wizualnie, fajne duże koła,prosto się składa-jedną ręką i świetnie się prowadzi ale cała rama skrzypi trzeba non stop smarować i na słońcu strzelał jakby plastiki się łamały...zapomnij wtedy o dziecku śpiącym w wózku co dla mnie jest porażką i za te pieniądze absolutnie nie , nie, nie...
I tak teraz mnie oświeciło , że teraz go oddam na reklamację bo my jeździmy w rowerku i nie używam go zbyt często bo kiedyś był w użyciu non stop i nawet 3 dni bez wózka było nie do pomyślenia...
Ja mialam dla pierwszej corki x lander x move. I dla mnie najlepszy wozek. Nic nie skrzypilo nic się nie działo. Sprzedalam koelzance i jeździ nim po wsi juz jej 2 syn. Wozek ma 6 lat ponad i wiadomo już nie wygląda jak pierwszej młodości ale ona mega sobie chwali, że wozek nie do zdarcia 😁 może trafiliście na jakiś felerny.
 
reklama
Do góry