reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Ja nie odciągałam, jakoś szybko mu przeszedł. Dzisiaj posadziłam znowu na nocnik i znowu go w tyłek gryzie🤷‍♀️
Rozumiem Wasze dzieci co do niechęci względem nocnika. Przypomnę się, że mój syn miał 3,5 roku , kiedy załapał nocnik 🙈
A Melania zaczęła tam siusiać jak jeszcze nawet nie próbowała chodzić, więc nie mogła uciekać 😁
Teraz jak jej się nie chce to wstaje natychmiast, jak jej się chce ro sika i wstaje natychmiast...
Rozumiem Wasze niegłupie dzieci doskonale 🙂
 
Łapcie dziewczyny przepis na super placuszki bananowe bez nabiału...moja właśnie wsuwa 3-go:)A z przepisu wychodzą 4:)
Jeden banan,
Jedno jajko,
30 gram mąki...i to blenderem zmiksować:)I na patelnię z mini odrobiną tłuszczu:)Niby na początku wydaję się, że płynna ta masa ale po chwili fajne wychodzą troszkę puchate placuszki( nie aż tak puchate jak pankejki ale troszkę puchu nabierają):)


edit:jednak 3 placuszek jest pod dupką upchany:)🤣
U nas były wczoraj takie placuszki 😁. 7 zjedzonych 😀ale ja robię malutkie 😁
 
Rozumiem Wasze dzieci co do niechęci względem nocnika. Przypomnę się, że mój syn miał 3,5 roku , kiedy załapał nocnik 🙈
A Melania zaczęła tam siusiać jak jeszcze nawet nie próbowała chodzić, więc nie mogła uciekać 😁
Teraz jak jej się nie chce to wstaje natychmiast, jak jej się chce ro sika i wstaje natychmiast...
Rozumiem Wasze niegłupie dzieci doskonale 🙂
Mnie zachęciły te wasze sukcesy i myślę właśnie nad kupnem nocnika. Mały tak teraz wszystko łapie w mig i naśladuje, że może cos zatrybi z tym nocnikiem 🤔 A jeżeli nie to odpuszczę i spróbuję najwyżej za jakiś czas.
 
Mnie zachęciły te wasze sukcesy i myślę właśnie nad kupnem nocnika. Mały tak teraz wszystko łapie w mig i naśladuje, że może cos zatrybi z tym nocnikiem 🤔 A jeżeli nie to odpuszczę i spróbuję najwyżej za jakiś czas.
U nas te sukcesy traktuje raczej jako próbę nauczenia go skąd siku pochodzi, zaciekawienia go tematem i moze predzej zacznie czuc kiedy sika, kontrolowac to. Na odpieluchowywanie nie ma mowy na razie a i nie mam czasu ani chęci by co pol godziny go sadzac i siedziec z nim. Sadzam go po drzemkach, po przyjsciu ze spaceru i kiedy sam probuje usiasc. Dzisiaj nawet nie sadzalam go, bo czasu nie bylo, caly dzien zalatwienia lub cos sie dzialo. Na razie wazniejsze dla mnie jest wyjscie na pole poki pogoda niz nocnik 😊
 
reklama
U nas te sukcesy traktuje raczej jako próbę nauczenia go skąd siku pochodzi, zaciekawienia go tematem i moze predzej zacznie czuc kiedy sika, kontrolowac to. Na odpieluchowywanie nie ma mowy na razie a i nie mam czasu ani chęci by co pol godziny go sadzac i siedziec z nim. Sadzam go po drzemkach, po przyjsciu ze spaceru i kiedy sam probuje usiasc. Dzisiaj nawet nie sadzalam go, bo czasu nie bylo, caly dzien zalatwienia lub cos sie dzialo. Na razie wazniejsze dla mnie jest wyjscie na pole poki pogoda niz nocnik 😊
Też tak planuję. Generalnie chcę zobaczyć czy chociaż trochę mały będzie chętny na ten nocnik. A może mu się spodoba akurat. Poza tym może warto chociaż trochę oswajać temat, a niech się ten nocnik wala po domu nawet żeby młody widział, że coś takiego istnieje w ogóle 😆
 
Do góry