reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

To trzymam kciuki 🤣🤣

Ja podobnie.
Co do pakowania, to starsza pakuje się już sama, ale Dobrusia i ja w jednej walizce, plus jeszcze torba z zabawkami (w sumie to u nas bardziej z książkami) i profilaktycznie nocnik 🙈🙈
Ja nie wiem jak teraz na wyjazdy będziemy się pakować, ale gdybyśmy chcieli jechać jednym autem (mimo, że mam Grand Espace) z psami, to bez bagażnika dachowego chyba sie nie obejdzie 🤣🤣
No bo jak.
2 wielkie psy, wózek, plecak męża, plecak córki, torba i walizka dla mnie i młodszycg dziewczyn.
No ni chuchu 🤣🤣🤣
Na dwie ekipy byście musieli się podzielić 😂😉
 
reklama
Ale w tym tygodniu juz i tak się zgłaszasz do szpitala, w jaki dzień? A Twoja mała ciągle ułożona twarzyczkowo? Coś mówili Ci o porodzie? Sn czy cc?

Ponoć już jest w klasycznej pozycji czyli urodzę siłami natury, tym bardziej że właśnie wszystkie przeszkody do porodu zostały usunięte (No chyba że znów głowę mi odegnie) , 19-tego mam się zjawić w szpitalu i mam się dowiedzieć co i jak ( podejrzewam ze zostanę, weekend przeleżę i w poniedziałek będą wywoływać, chyba że się pogorszy małej to już nie będą dalej przetrzymywać i będą szybciej działać)
 
Dziewczyny polecam zakupić sobie swoim podkłady i polecam canpol night są płaskie jak zwykła podpaska bardzo długie, szerokie i chłonne. Sprawdzone 😜
PS w szpitalu mają takie zwykłe bella nie wiem jak po SN ale po CC to po założeniu tych bella jakąś masakra wąskie, krótsze i czujesz jakbyś siedziała na jakimś rulonie. A komfort przede wszystkim 🤪
 
Dziewczyny polecam zakupić sobie swoim podkłady i polecam canpol night są płaskie jak zwykła podpaska bardzo długie, szerokie i chłonne. Sprawdzone 😜
PS w szpitalu mają takie zwykłe bella nie wiem jak po SN ale po CC to po założeniu tych bella jakąś masakra wąskie, krótsze i czujesz jakbyś siedziała na jakimś rulonie. A komfort przede wszystkim 🤪
Właśnie kupiłam jedne i zastanawiałam sie, czy kupić drugie.
Dobry tip.
Jak dzisiaj u Ciebie? Troszkę lepiej?
 
Dziewczyny ja już po CC, Synek urodził się 2060 g 51 cm w 36+0 tyc. Sam wywołał poród bawiac się balonikiem przebił go 😜 oczywiście iście żartuje. Dostał 10 pkt.prawie nie płakał przytuli go do.mojej twarzy podczas szycia. Wkładał rączki do mojego nosa i ssał moją wargę tak sobie upodobał - wszyscy mieli ubaw😂.
Wczoraj tata kangurował i ja również popołudniem 😉 tak mi się spodobało a że niechcialam go oddać na pół przytomna już b o jednak brak snu tyle godzin i morfina robią swoje🤪 miałam pionizację nie życzę tego najgorszemu wrogowi udało się!
Dzisiaj już wstawałam o 4 rano Mąż mi pomagał siku pod prysznicem i teraz też już wstałam po telefon specjalnie polozyl go daleko żebym wstawała 😉.
Nie powiem że kolorowo jest cierpię niemiłosiernie 🥵 nie wiem co bardziej rana czy obkurczająca się macica ale dla baby muszę szybko dojść do siebie🥰.
Trzymam teraz kciuki za Was😘
Gratulacje kochanie, ważne że malutki jest zdrowy i wszystko jest ok
 
A jak wyglądają wasze torby do szpitala ? 🙂ja mam walizkę na kółkach i dodatkowo torbę taką na zakupy z podkładamy pampersami i rzeczami do porodu bo w torbie szkoda na nie miejsca. Reszta jest w walizce. Jak na to patrzę czuje się jak bum na wczasy jechała tyle tego jest😳
Ja dla mnie na czas porodu i po mam torbę mommy bag. Dla dziecka mam oddzielną
 
reklama
Dzięki 😃😃
Ale faktycznie teraz to jak nawet człowiek na 2 dni będzie chciał gdzieś jechać to dla dziecka cała armia rzeczy a my z mężem pewnie w bagażu podręcznym będziemy się pakować 😃 myślimy wgl jak rozwiązać podróżowanie z dzieckiem i psem, mamy jamnika a ona po całym aucie łazi jak gdzieś jedziemy. Jedynie w miarę usiedzi u mnie na kolanach.
U mnie to samo, pies tylko u mnie siedzi w aucie na kolanach, czuję będą jaja🤣🤣🤣
Pies, Mała, tysiąc rzeczy małej i starsza już nastolatka, podróże będą czuję zajebiste, a my często kursy Berlin-Polska.
Dziś lepiej, nie twardnieje tak. U mnie to chyba to że mala się mega wierci i rozpycha i wywołuje te twardnienia.
Muszę się mega oszczędzać przed te ponad 2 tyg.
 
Do góry