reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Ja wczoraj takie twardnienia że nonstop, jakoś ustały ale po buscopanie 2*1i magnezie 400raz 3🙉 ja, jeszcze muszę 2,5tyg do 37tc wytrzymac jakoś, chyba już leżeć tylko muszę żeby nie powodować twardnien.

Musisz zaangażować męża i córkę w porządki. Leż i odpoczywaj!! :-)
Ja się w nocy obudziłam bo mnie brzuch bolal jak na okres, krew mi trochę leciała ( ale to było z tych miejsc gdzie miałam wycinane i szyte), i raz mi się zwymiotowało. Myślałam że już coś się dzieje i udałam się spać i jak się obudziłam to wszystko normalnie 🤨
 
reklama
Ja wczoraj takie twardnienia że nonstop, jakoś ustały ale po buscopanie 2*1i magnezie 400raz 3🙉 ja, jeszcze muszę 2,5tyg do 37tc wytrzymac jakoś, chyba już leżeć tylko muszę żeby nie powodować twardnien.
Mozliwe ze musisz się więcej oszczędzac 😊 2.5 tygodnia to już nie aż tak dużo ale trzeba wytrzymac. Mi do 37 tygodnia zostało 5 dni.
 
Ja mam jedną dupną walizkę na kółkach, jest mega wielka, i myślę, że się w nią zmieszczę, a jeśli nie, to jeszcze wezmę taka mniejsza podręczna torbę 😁 Jedziemy na 3 dni do szpitala i spakować się trzeba jakbyśmy na wakacje jechały na co najmniej tydzień 😂
Dokładnie🙂a najlepsze że ja mam tylko koszule do spania i ciuchy na wyjście a reszta to rzeczy małej i w sumie kosmetyki , podkłady. Zastanawiam się jak będą wakacje to jak te pakowanie wtedy będzie wyglądać heh
 
Musisz zaangażować męża i córkę w porządki. Leż i odpoczywaj!! :-)
Ja się w nocy obudziłam bo mnie brzuch bolal jak na okres, krew mi trochę leciała ( ale to było z tych miejsc gdzie miałam wycinane i szyte), i raz mi się zwymiotowało. Myślałam że już coś się dzieje i udałam się spać i jak się obudziłam to wszystko normalnie 🤨
To w tym najgorsze że jak już mogłoby się cos wydarzyc to jak na złość 😉
 
Dokładnie🙂a najlepsze że ja mam tylko koszule do spania i ciuchy na wyjście a reszta to rzeczy małej i w sumie kosmetyki , podkłady. Zastanawiam się jak będą wakacje to jak te pakowanie wtedy będzie wyglądać heh
Ja w sumie nie biorę rzeczy na wyjście, ubiorę to w czym pojadę. Teraz wakacje to duża walizka dziecka a nasze to małe podręczne torby hahaha😂
 
No właśnie teraz to już czekam z niecierpliwością aż coś się stanie. 😂
To trzymam kciuki 🤣🤣
Ja w sumie nie biorę rzeczy na wyjście, ubiorę to w czym pojadę. Teraz wakacje to duża walizka dziecka a nasze to małe podręczne torby hahaha😂
Ja podobnie.
Co do pakowania, to starsza pakuje się już sama, ale Dobrusia i ja w jednej walizce, plus jeszcze torba z zabawkami (w sumie to u nas bardziej z książkami) i profilaktycznie nocnik 🙈🙈
Ja nie wiem jak teraz na wyjazdy będziemy się pakować, ale gdybyśmy chcieli jechać jednym autem (mimo, że mam Grand Espace) z psami, to bez bagażnika dachowego chyba sie nie obejdzie 🤣🤣
No bo jak.
2 wielkie psy, wózek, plecak męża, plecak córki, torba i walizka dla mnie i młodszycg dziewczyn.
No ni chuchu 🤣🤣🤣
 
reklama
To trzymam kciuki 🤣🤣

Ja podobnie.
Co do pakowania, to starsza pakuje się już sama, ale Dobrusia i ja w jednej walizce, plus jeszcze torba z zabawkami (w sumie to u nas bardziej z książkami) i profilaktycznie nocnik 🙈🙈
Ja nie wiem jak teraz na wyjazdy będziemy się pakować, ale gdybyśmy chcieli jechać jednym autem (mimo, że mam Grand Espace) z psami, to bez bagażnika dachowego chyba sie nie obejdzie 🤣🤣
No bo jak.
2 wielkie psy, wózek, plecak męża, plecak córki, torba i walizka dla mnie i młodszycg dziewczyn.
No ni chuchu 🤣🤣🤣

Dzięki 😃😃
Ale faktycznie teraz to jak nawet człowiek na 2 dni będzie chciał gdzieś jechać to dla dziecka cała armia rzeczy a my z mężem pewnie w bagażu podręcznym będziemy się pakować 😃 myślimy wgl jak rozwiązać podróżowanie z dzieckiem i psem, mamy jamnika a ona po całym aucie łazi jak gdzieś jedziemy. Jedynie w miarę usiedzi u mnie na kolanach.
 
Do góry