reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Ponoć już jest w klasycznej pozycji czyli urodzę siłami natury, tym bardziej że właśnie wszystkie przeszkody do porodu zostały usunięte (No chyba że znów głowę mi odegnie) , 19-tego mam się zjawić w szpitalu i mam się dowiedzieć co i jak ( podejrzewam ze zostanę, weekend przeleżę i w poniedziałek będą wywoływać, chyba że się pogorszy małej to już nie będą dalej przetrzymywać i będą szybciej działać)
A powiedz mi, co Ty miałaś teraz za zabieg, co miałaś wycinane i gdzie ? Bo gdzieś mi to chyba umknęło 🤷‍♀️
 
Dziewczyny polecam zakupić sobie swoim podkłady i polecam canpol night są płaskie jak zwykła podpaska bardzo długie, szerokie i chłonne. Sprawdzone 😜
PS w szpitalu mają takie zwykłe bella nie wiem jak po SN ale po CC to po założeniu tych bella jakąś masakra wąskie, krótsze i czujesz jakbyś siedziała na jakimś rulonie. A komfort przede wszystkim 🤪
No ja właśnie kupiłam 2 paczki Bella maxi one są polecane, bo są bez plastiku. Ale mam też jedne z Canpol. Dobrze wiedzieć 😉
 
To na kiedy masz termin z miesiączki bo ja już się pogubiłam 😂
Na 18.03, a Ty? 😁 Pomimo, że każda pisała tysiące razy kiedy ma termin to coś czuję, że i tak będziemy się nawzajem pytać do końca porodu o terminy, bo ciężko zapamiętać hahaha 🤣 No i w ciąży mamy Baby Brain, więc jesteśmy zapominalskie 😂
 
A powiedz mi, co Ty miałaś teraz za zabieg, co miałaś wycinane i gdzie ? Bo gdzieś mi to chyba umknęło 🤷‍♀️

Miałam wycinane kłykciny konczyste, bo mi pod koniec ciąży nawróciły, a miałam 6 lat spokoju. A dziecko mogłoby się ode mnie zarazic podczas porodu i by mogły jej brodawki wyskoczyć w buzi co by mogłobyć dla niej zagrożeniem.
 
reklama
Na 18.03, a Ty? 😁 Pomimo, że każda pisała tysiące razy kiedy ma termin to coś czuję, że i tak będziemy się nawzajem pytać do końca porodu o terminy, bo ciężko zapamiętać hahaha 🤣 No i w ciąży mamy Baby Brain, więc jesteśmy zapominalskie 😂
A to się baby brain nazywa dobrze wiedzieć, a więc ja mam taki baby brain, że masakra😂😂😂ostatnio u lekarza powiedziałam, że się zaszczepilam na gruźlicę 😂😂😂lekarz zdębiał zrobił wielkie oczy i mówi "coooo chyba na krztusiec" oczywiście że tak 😄🙈 i się śmiał czy chce go wykonczyc😂😂😂po wizycie poszłam do bankomatu wypłacić pieniądze, nie włożyłam karty i zdziwiona czemu tylko blikiem można wypłacać 😂😂nawet pani w banku poszlam się zapytać co jest nie tak i w tym momencie mnie olsnilo😂😂😂 to aż niemożliwe ze kiedyś tyle rzeczy ogarniałam, prace, dom itp😂😂
 
Do góry