reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Po porodzie to wiesz, dużo krwi, a jak bolało to ciężko było zrobić siusiu inaczej niż pod prysznicem, więc podmywałam się za każdym razem, ale tak jak teraz nie krwawisz, to też bym po prostu po siusiu polewała krocze i wycierała do sucha 😉


Yyyy...
Kuźwa, nadal nie wygląda wcale 🙈🙈🙈
Muszę się za nią zabrać ale totalnie mi nie idzie 🤣🤣


Ja to samo 🤣🤣🤣
Ja też nie jestem spakowana.
Piorę rzeczy małej. Ja na szczescie ma listę bardzo krótka co mam wziąść do szpitala.
Dziś dopiero 34plus2 ja tu ostatnia termin mam chyba.
Tyle że cc będzie 1 tydzień wcześniej o ile dotrwam. Dziś brzuch napina mi się cały czas, tylko jak leżę to ok.
Nospe wzielam i magnez.
W lutym nie chce jeszcze rodzic, ale początek marca bardzo prosze😜byle było. 37plus 0🍼😜
 
reklama
Po porodzie to wiesz, dużo krwi, a jak bolało to ciężko było zrobić siusiu inaczej niż pod prysznicem, więc podmywałam się za każdym razem, ale tak jak teraz nie krwawisz, to też bym po prostu po siusiu polewała krocze i wycierała do sucha 😉


Yyyy...
Kuźwa, nadal nie wygląda wcale 🙈🙈🙈
Muszę się za nią zabrać ale totalnie mi nie idzie 🤣🤣


Ja to samo 🤣🤣🤣

Jedynie wczoraj po zabiegu to trochę pokrwawiłam bo wiadomo wszystko świeże, a dzisiaj już spokój. Wiadomo podczas połogu to masakra bo ciągle krew, to też bym tam ciągle myła bo wiadomo to śmierdzi.
 
Ja też nie jestem spakowana.
Piorę rzeczy małej. Ja na szczescie ma listę bardzo krótka co mam wziąść do szpitala.
Dziś dopiero 34plus2 ja tu ostatnia termin mam chyba.
Tyle że cc będzie 1 tydzień wcześniej o ile dotrwam. Dziś brzuch napina mi się cały czas, tylko jak leżę to ok.
Nospe wzielam i magnez.
W lutym nie chce jeszcze rodzic, ale początek marca bardzo prosze😜byle było. 37plus 0🍼😜

Ja dziś sprzątałam, na zakupach byłam 😄😄
 
I jak nie biorą Cie twardnienia?
Ja muszę jeszcze wytrzymac😬też zakupy jedzeniowe, pranie i leżę bo brzuch twardy, ale Ty możesz szaleć kochana🤣🤣🤣🍼🍼🍼🤩🤩🤩
U mnie też tak dzisiaj jak coś trochę porobie, pochodzę to brzuch twardy także sprzą tam dzisiaj cały dzień i jeszcze nie mam konca😂
 
Ostatnia edycja:
reklama
@Vanes gratulacje!❤️🥳
Ja dziewczyny już nie marcowa bo cięcie mam wyznaczone na 25.02, a 24 wymaz na covid.. nie wiem dlaczego ale boje się wyniku tego wymazu bo słyszałam, ze czasami wychodzi pozytywny mimo, ze nie ma się objaw ani nic... ale nastawiam się pozytywnie! 😃
To jjuz prawie jak marzec😉A jakie masz wskazania do cc?
 
Do góry