reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
No jak ktoś uważa że ciąża to bajka to faktycznie jest znacznie gorzej lista możliwych problemów jest szeroka jak rzeka... ja przerabiam aktualnie pęcherz.
Czekam na adapter do pasów bezpieczeñstwa w aucie bo mnie w brzuch się wbijają a jeżdżę codziennie. Czy ktoś może jeszcze planuje zakup spacerówki ze śpiworkiem zamiast wózka z gondolą. Macie jakieś swoje typy?
 
Ja w tej ciąży jak na bombie,mimo. Ze juz 16plus 4.ale po wcześniejszych nieudanych ciążach poza córka to już tak będzie do końca ciąży. STRACH😱
Mimo tego że póki co nie jest tak źle z przebiegiem poza jakimiś kłuciami okolica jelit, nogi bólem czasem, zgaga i mdłościami mega które już po 1 trymestrze ustąpiły.
Ja ma aspirynie i heparynie, po odstawieniu sterydu i metforminy także leków było 🙄
Czekam na tz połówkowe prenatalne w 22tc mam.
 
Dziewczyny czy któraś ma podobną przypadłość jak opuchnięte wargi sromowe ból krocza? Z córką jak byłam w ciąży w trzecim trymestrze zrobił mi się żylak sromu coś okropnego☹️ boję się żeby znowu mi się nie zrobił a to dopiero 19 tydzień. Czy któraś miała może żylaka sromu krocza w 2 trymestrze? Czy macie jakieś sposoby na to? W czwartek mam wizytę dopiero....
 
Dziewczyny czy któraś ma podobną przypadłość jak opuchnięte wargi sromowe ból krocza? Z córką jak byłam w ciąży w trzecim trymestrze zrobił mi się żylak sromu coś okropnego[emoji3525] boję się żeby znowu mi się nie zrobił a to dopiero 19 tydzień. Czy któraś miała może żylaka sromu krocza w 2 trymestrze? Czy macie jakieś sposoby na to? W czwartek mam wizytę dopiero....
Ja mialam hemoroida, właściwie trochę nadal mam. Są maści co można stosować w ciąży ale to do pupci, nie wiem jak u ciebie będzie. A co lekarz wtedy zalecil?
 
reklama
Ja mialam hemoroida, właściwie trochę nadal mam. Są maści co można stosować w ciąży ale to do pupci, nie wiem jak u ciebie będzie. A co lekarz wtedy zalecil?
Pamiętam że brałam antybiotyk dopochwowo i maść ale w ogóle to nic nie pomagało ledwo wtedy chodziłam cały 9 miesiąc 😥 ale już zauważyłam że zaczyna mi puchnąć warga więc znowu się zaczyna a tu dopiero 2 trymestr 😵 zobaczę co mi w czwartek powie gin
 
Do góry