reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

To też zależy czy zdrową dietę masz. Bo może za mało owoców i warzyw? Jabłka, śliwki idt idt. Woda. Ja w tej ciąży zdecydowanie więcej jem owocowo/warzywnie i jest ok
I wody dziennie do 2,5l i owoców jem tyle by ruszyć perystaltykę że nie wiem co jest grane i tu jest problem. Słodkiego unikam jak ognia
 
reklama
Masz zdjęcie? Mogę zobaczyć??
Ja dziś po wizycie[emoji16]wszystko ok. Ja dziś równy 16tc.
Moja, Mała[emoji175] ma ok. 14cm
U mnie też kłucia raz jedna raz druga strona,ale na szczęście nie tak często bo od razu się też martwie, z drugiej strony to normalne że ciągnie, kłuję bo wszystko się rozrasta,
Gorzej mnie dołuje jak mam ucisk na prawa nogę i to potrafi mnie mega dać popalić.
Ale to od skoliozy podobno.
 
Hej dziewczyny. Termin mam na 08.03 i chciałbym się zapytać czy która z was przechodzi takie wzdęcia i zaparcia z bólem brzucha i brakiem możliwości oddania gazów? Od lekarza dostałam laktulozę do picia i jedynie wspomaga ona poranne wypróżnienie a po wyproznieniu zaczynają się bóle brzucha i to trwa.. biore no-spe też i nie daje ona rady. Nie chcę znów jechać na szpital bo już jestem zbyt częstym bywalcem.
Kochana ja tak miałam dwa miesiące z tym walczyłam syrop jakiś brałam ale on mi w ogóle nie pomagał wprowadziłam sobie dietę ciemne pieczywo ryż kasze mniej smażonego codziennie 2 szklanki świeżego soku z jabłek 1szkl nadczo przed śniadaniem sok grejpfrutowy czasami jak mam już soku z jabłek dość i małe posiłki a często i w południe filiżankę kawy 😊 i od 3 tygodni mam spokój 😁 ale wcześniej to tragedia była Współczuję Ci naprawdę bo sama przez to przechodziłam 😊 oczywiście też sobie pozwolę na kebaba na ostro czasami bo zachcianki czasami są silniejsze 😊 a i też mi pomagały śliwki suszone na noc zalewałam gorąca wodą 6szt do kubka i rano wszystko wypić i zjeść też możesz spróbować
 
Kochana ja tak miałam dwa miesiące z tym walczyłam syrop jakiś brałam ale on mi w ogóle nie pomagał wprowadziłam sobie dietę ciemne pieczywo ryż kasze mniej smażonego codziennie 2 szklanki świeżego soku z jabłek 1szkl nadczo przed śniadaniem sok grejpfrutowy czasami jak mam już soku z jabłek dość i małe posiłki a często i w południe filiżankę kawy 😊 i od 3 tygodni mam spokój 😁 ale wcześniej to tragedia była Współczuję Ci naprawdę bo sama przez to przechodziłam 😊 oczywiście też sobie pozwolę na kebaba na ostro czasami bo zachcianki czasami są silniejsze 😊 a i też mi pomagały śliwki suszone na noc zalewałam gorąca wodą 6szt do kubka i rano wszystko wypić i zjeść też możesz spróbować
Dziękuję za podpowiedź, spróbuję Twojej propozycji, bo już powoli idzie zwariować, a uczucie jakby ktoś za przeproszeniem odbyt zakleił taśmą i nic nie chciało przejść.
 
Hej dziewczyny. Termin mam na 08.03 i chciałbym się zapytać czy która z was przechodzi takie wzdęcia i zaparcia z bólem brzucha i brakiem możliwości oddania gazów? Od lekarza dostałam laktulozę do picia i jedynie wspomaga ona poranne wypróżnienie a po wyproznieniu zaczynają się bóle brzucha i to trwa.. biore no-spe też i nie daje ona rady. Nie chcę znów jechać na szpital bo już jestem zbyt częstym bywalcem.
Ja wczesniej mislam mega wzdecia :) po syropie tez miekka tylko ku.... ale wzdecia dalej byly. Od jakiegos czasu pije herbatke: rumianek, koper wloski, melisa (to tak dodatkowo dorxucam na nerwy i lepsxy sen) wczesniej pilam dwa razy dziennie po posilku taki napar, teraz juz raz dziennie mi wystarczy. I na kolacje wsuwalam caly jogurt naturalny (ja akurat lubie zotta) i mi chyba to pomoglo bo przestalam miec problemy po kilku dniach takiej kuracji
 
A zapytam jeszcze, czy któraś z was miała lub ma łożysko nisko schodzące? Lekarz pociesza ze przemieści się do góry ale ze moze wystąpić krwawienie co nie pociesza..
 
reklama
A zapytam jeszcze, czy któraś z was miała lub ma łożysko nisko schodzące? Lekarz pociesza ze przemieści się do góry ale ze moze wystąpić krwawienie co nie pociesza..
Ja miałam całkowicie przykrywające szyjke, dwa razy miałam krwawienie leżałam w szpitalu, i w ciągu dwóch tygodni leżenia w domu podniosło się całkowicie na górę także spokojnie 🙂
 
Do góry