reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Dziewczyny w którym tyg w poprzednich ciążach miałyście badanie obciążenia glukozą? Dziś mam 17t, ostatnia wizyta tydzień temu, na kolejnej będę miała 21t ale bardziej chodzi mi o to że lekarz dał skierowanie na glukoze a z tego co czytam robi się ją dopiero 24-28t 🤔 co o tym myślicie?
Jak dostałaś teraz tu musi być jakieś wskazanie, może miałaś na czczo glukozę wyższą niż 92 , a niższą niż 125?
Może z wywiadu coś wyszło?
 
reklama
Do dziewczyn których męczą zaparcia i wzdęcia mam sprawdzony sposób po miesięcznej walce znalazłam sposób co mi pomógł i od tygodnia mam spokój i wszystko się unormowało o tuż świeżo wyciskany sok z jabłek tych kwaśniejszych szklanka rano przed śniadaniem i na kolację też szklanka i w końcu czuje się lżejsza a nie jak słonica 😁😉
 
Do dziewczyn których męczą zaparcia i wzdęcia mam sprawdzony sposób po miesięcznej walce znalazłam sposób co mi pomógł i od tygodnia mam spokój i wszystko się unormowało o tuż świeżo wyciskany sok z jabłek tych kwaśniejszych szklanka rano przed śniadaniem i na kolację też szklanka i w końcu czuje się lżejsza a nie jak słonica 😁😉
Spróbuję jak znowu mnie dopadnie, bo narazie jest spokój 😃
 
U mnie niby dziewczyna i tak się nastawiłam już że ciężko by mi było się przestawić. Ja mam brzuch konkretny, większy niż na 16tc może to przez 3 ciąże i to że poprzedni chłopak zrobił dużo miejsca 4200g w 38 tc myślałam serio że pęknę na pół🤪
 
U mnie niby dziewczyna i tak się nastawiłam już że ciężko by mi było się przestawić. Ja mam brzuch konkretny, większy niż na 16tc może to przez 3 ciąże i to że poprzedni chłopak zrobił dużo miejsca 4200g w 38 tc myślałam serio że pęknę na pół🤪
U mnie nie wiadomo co będzie pewnie dopiero na połówkowym się dowiem no i u mnie 16t1d i 3 ciąża a brzuch spory zwłaszcza jak coś zjem to już w ogóle 🤭 o matko jaka waga! Ale cesarkę miałaś tak?
 
reklama
@Maybelle długo już czekasz na wyniki nifty? Robiłaś o wiele wcześniej niż ja, a czytałam że czasami już po 5 dniach roboczych są wyniki..
Kochana ju z dawno odebrałam. Miało być do 10 dni roboczych. Miałam wykonane 16.09 więc nastawiłam się, że skoro wysyłane tak daleko to pewnie te 10 dni będzie. Ale już 21. 09 miałam telefon że wyniki są.
 
Do góry