reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Ja dzisiaj nerwów zjadłam przez córę i oczywiście mąż mnie musiał wkur.wić bo by nie było i od godz brzuch mnie boli z boku i teraz plamie🤦już naprawdę czekam tego końca a tu nawet połowy nie ma🙆jak tu żyć 😂
Wcześniej tez miałaś plamienia? Ja tez wczoraj pół dnia przepłakałam i pół nocy 😒 i dziś na papierze niteczka krwi. Tylko jednorazowo. Brzuch nie boli. Dziś już lepiej wszystko się uspokoiło. Może kiedyś wam napisze dlaczego taka atmosfera. Ale boję się tej malutkiej kropelki krwi. W sumie pierwszy raz tak miałam. W czwartek byłam na wizycie i wszystko dobrze wiec skąd to ?
 
reklama
Ale też już bym chciała chociaż połowę, w książkach jestem na 5 miesiącu a naprawdę to gdzie mi jeszcze 🤣 ps. Polecacie jakąś dobrą lekturę?

PPS. Tak się wzruszam jak czytam "pierwszy rok życia dziecka", że sama siebie nie poznaję. Po jednym zdaniu o karmieniu... 😂
Daj spokój ja dzisiaj bajkę oglądałam dinozaur z dziećmi i ryczałam jak bóbr co 10 minut😁to jak dinozaur zjadł drugiego to jak się młode wykluły 🙆
 
Wcześniej tez miałaś plamienia? Ja tez wczoraj pół dnia przepłakałam i pół nocy 😒 i dziś na papierze niteczka krwi. Tylko jednorazowo. Brzuch nie boli. Dziś już lepiej wszystko się uspokoiło. Może kiedyś wam napisze dlaczego taka atmosfera. Ale boję się tej malutkiej kropelki krwi. W sumie pierwszy raz tak miałam. W czwartek byłam na wizycie i wszystko dobrze wiec skąd to ?
Na początku miałam bo moja młodsza jeszcze na ręce co chwilę teraz już nie nadążam za nią 🤦lekarz kazał odpoczywać dużo noi mam zwiększone dawki leków ale to i tak norma u mnie a czasem jak porobie więcej w domu to na wieczór mam albo kilka kropel krwi albo taki kolor kawa z mlekiem. Może to faktycznie z płaczu jak wszystko dobrze to się nie przejmuj ważne żeby się za często nie powtarzało.
 
Na początku miałam bo moja młodsza jeszcze na ręce co chwilę teraz już nie nadążam za nią 🤦lekarz kazał odpoczywać dużo noi mam zwiększone dawki leków ale to i tak norma u mnie a czasem jak porobie więcej w domu to na wieczór mam albo kilka kropel krwi albo taki kolor kawa z mlekiem. Może to faktycznie z płaczu jak wszystko dobrze to się nie przejmuj ważne żeby się za często nie powtarzało.
Nerwy miałam nie ziemskie. Nawet na chwilę zapomniałam wogole powinnam na siebie uważać 😪 no właśnie lekarz nic nie powiedzial ze powinnam uważać bo coś tam słabo z czymś. Ciąża książkowa, a co najlepsze mdlosci mam cały czas tak samo, nic lżej. 13 tc juz. Podobno ryzyko poronienia spada o 65 %. Juz byłam taka pewna siebie a tu znowu coś i teraz wizyta dopiero za miesiąc 🤦‍♀️ Ja tez juz chcę końcówkę 🤕
 
Ja dzisiaj chyba za dużo robiłam bo czułam jak napina mi się brzuch🙁. Ale jak tu siedzieć jak są goście i nikt o niczym nie wie 🤔 Już 1,5 godziny odpoczywam niby ok ale delikatnie pobolewa
 
Hej dziewczyny. Ja dziś miałam dzień wyrwany z życia. Dopadł mnie straszny ból głowy. Dopiero teraz jest trochę lepiej. Nie wiem czy to pogoda, czy to przez ten antybiotyk. Łykam go i łzy mi napływają do oczu.. tak się boję 😥. W dodatku pobolewa mnie brzuch.😔
 
Nerwy miałam nie ziemskie. Nawet na chwilę zapomniałam wogole powinnam na siebie uważać 😪 no właśnie lekarz nic nie powiedzial ze powinnam uważać bo coś tam słabo z czymś. Ciąża książkowa, a co najlepsze mdlosci mam cały czas tak samo, nic lżej. 13 tc juz. Podobno ryzyko poronienia spada o 65 %. Juz byłam taka pewna siebie a tu znowu coś i teraz wizyta dopiero za miesiąc 🤦‍♀️ Ja tez juz chcę końcówkę 🤕


Nie przejmuj się, niteczka pewnie poszła przez jakies mikro naczynko, wiem co mowie :) mój gin nawet jakoś się specjalnie nie przejmuje tymi moimi plamieniami, mówi że taka moja uroda i muszę przeżyć chyba że by się nasililo :)

Ja sama dzisiaj przeryczałam z 3godziny nad ranem, prawie histeria była 🤦‍♀️ bo, uwaga: mój narzeczony znowu poszedł do pracy i mnie znowu obudził i byłam skrajnie zmęczona a wiedziałam że nie zasnę 😂 w ciąży jakoś wszystko urasta do rangi nieszczęścia
 
reklama
Dziewczyny, czy któraś z was brała krople Anaketon na mdłości? Wzięłam dziś i powiem ze jest trochę lżej. Może mdłości całkiem nie zniknęły ale jest o wiele lepiej. Może w końcu prześpię noc.

Nie miałam pojęcia, że coś takiego istnieje. Teraz już mi się nie chce, ale jutro pobiegnę do apteki, może dzięki nim uda mi się nie stracić kolejnego dnia :( mdłości mam dalej fatalne, więc chętnie skorzystam z każdej możliwości załagodzenia. Dzięki <3
 
Do góry