reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny, czy któraś z was brała krople Anaketon na mdłości? Wzięłam dziś i powiem ze jest trochę lżej. Może mdłości całkiem nie zniknęły ale jest o wiele lepiej. Może w końcu prześpię noc.
 
Nawiązując do tego podnoszenia rąk to tyczy się to też spania ? Ja często śpię z rękami nad głową.. czy to może zaszkodzić ?
 
Jezu dzisiaj się już wkurzyłam :p znowu podkrwawiam lekko, oczywiście dzień spędzony na sprzątaniu i niby wiem że jak odpocznę powinno przejść ale generalnie już mnie nieźle wnerwiają takie niespodzianki bo muszę na siebie chuhać i dmuchać co mnie drażni 🤦‍♀️
Ja dzisiaj nerwów zjadłam przez córę i oczywiście mąż mnie musiał wkur.wić bo by nie było i od godz brzuch mnie boli z boku i teraz plamie🤦już naprawdę czekam tego końca a tu nawet połowy nie ma🙆jak tu żyć 😂
 
Nawiązując do tego podnoszenia rąk to tyczy się to też spania ? Ja często śpię z rękami nad głową.. czy to może zaszkodzić ?
Raczej chodzi o naciąganie mięśni brzucha, w pozycji leżącej nawet z nogami wyprostowanymi nie naciąga się tych mięśni tak jak w pozycji stojącej. Ale generalnie zaleca się spanie na lewym boku. Ja się już powoli przestawiam (że spania na brzuchu 😃) i jest bardzo wygodnie. I mam wrażenie dużo lepsze trawienie.
 
Raczej chodzi o naciąganie mięśni brzucha, w pozycji leżącej nawet z nogami wyprostowanymi nie naciąga się tych mięśni tak jak w pozycji stojącej. Ale generalnie zaleca się spanie na lewym boku. Ja się już powoli przestawiam (że spania na brzuchu 😃) i jest bardzo wygodnie. I mam wrażenie dużo lepsze trawienie.
Na boku to każdy powinien spać właśnie na dobre trawienie pamiętacie nawet dzieci na boku układać trzeba na początku. A ja uwielbiam na brzuchu i dalej tak będę spać 😁
 
Ja dzisiaj nerwów zjadłam przez córę i oczywiście mąż mnie musiał wkur.wić bo by nie było i od godz brzuch mnie boli z boku i teraz plamie🤦już naprawdę czekam tego końca a tu nawet połowy nie ma🙆jak tu żyć 😂
Ale też już bym chciała chociaż połowę, w książkach jestem na 5 miesiącu a naprawdę to gdzie mi jeszcze 🤣 ps. Polecacie jakąś dobrą lekturę?

PPS. Tak się wzruszam jak czytam "pierwszy rok życia dziecka", że sama siebie nie poznaję. Po jednym zdaniu o karmieniu... 😂
 
reklama
Do góry