reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Od początku jestem za zwolnieniu i praktycznie ciągle leżę. Z leków przyjmuję Letrox, Jodid na niedoczynność tarczycy, poza tym Acard 75 i Clexane no i oczywiście witaminy 😀 Mam mutacje mthfr i prawdopodobnie od tego były poronienia. Clexane wcześniej nie brałam a poprzednie ciążę kończyły się ok 6-8 tygodnia, dlatego myślę, że teraz będzie już wszystko dobrze ,😀
 
reklama
Uff... Ulga narazie że hej... USG ok, przegroda nosowa jest, przezierność karkowa 1,2 maluszek ma 6cm. Nie chciał się trochę ruszać, lekarz go szturchał ale coś słabo 😛 płci nie chciał mówić, może na następnej wizycie. Jutro pappa, ciekawe ile się czeka na wyniki a później na opracowanie ich przez lekarza.. na zdjęciu rączkami zasłaniał twarz i nie mam jakiegoś ładnego zdjęcia 😃
 

Załączniki

  • IMG_20200902_160036.jpg
    IMG_20200902_160036.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 93
Od początku jestem za zwolnieniu i praktycznie ciągle leżę. Z leków przyjmuję Letrox, Jodid na niedoczynność tarczycy, poza tym Acard 75 i Clexane no i oczywiście witaminy 😀 Mam mutacje mthfr i prawdopodobnie od tego były poronienia. Clexane wcześniej nie brałam a poprzednie ciążę kończyły się ok 6-8 tygodnia, dlatego myślę, że teraz będzie już wszystko dobrze ,😀
To ja biore tez acard 75, letrox 50 kwas foliowy z solgara i neoparin, mam tez mutacje ale PAI1 i 3 poronienia 1-7tc zatrzymanie i w 9 poronienie 2-5tc poronienie i 3- zatrzymanie w 6tc, 2 zabiegi 😪
Tez teraz mysle ze bedzie dobrze bylam 2 tygodnie temu i serduszko pieknie bilo mam nadzieje ze jutro tez uslysze 🙏😁
Takze jestemy nie dosc ze po podobnych przejsciach to jeszcze na podobnej terapi no i oczywiscie tydzien ten sam 😜 fajnie 😘
 
Dziewczyny nieprzytomna dzisiaj jestem. Jeszcze do południa normalnie funkcjonowałam. Koleżanka wpadła na kawę ale odkąd wyszla czyli od 12 albo śpię albo chodzę jak snieta krowa. Ależ mnie to wkurza. Niedawno się obudziłam. Nigdy nie lubiałam spać w dzień ale teraz to nawet nie wiem kiedy zasypiam. 🤦‍♀️

Uff... Ulga narazie że hej... USG ok, przegroda nosowa jest, przezierność karkowa 1,2 maluszek ma 6cm. Nie chciał się trochę ruszać, lekarz go szturchał ale coś słabo 😛 płci nie chciał mówić, może na następnej wizycie. Jutro pappa, ciekawe ile się czeka na wyniki a później na opracowanie ich przez lekarza.. na zdjęciu rączkami zasłaniał twarz i nie mam jakiegoś ładnego zdjęcia 😃
Super, ze wszystko w porządku.

witamy nową marcową mamusię!
Ja prenatalne w piątek o 13.30 czyli 14.30 polskiego czasu proszę o kciuki bo już się denerwuje.
 
reklama
Do góry