reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2021

Dałyście mi trochę do myślenia, w sumie zapytam się innego lekarza, jak z tym usg piersi w ciąży 😀 czy aby moja pani doktor nie przesadza z lekka...
 
reklama
Dałyście mi trochę do myślenia, w sumie zapytam się innego lekarza, jak z tym usg piersi w ciąży 😀 czy aby moja pani doktor nie przesadza z lekka...

Ja miałam zlecone usg piersi jak robiłam badania przed ciążą i stwierdziła, że wtedy teraz nie muszę, ale gdybym nie robiła to pewnie by mi zleciła.

Wydaje mi się, że wgl dobrze robić raz w roku takie podstawowe badania jak właśnie usg, cytologia itp. Więc jak dawno nie miałaś to nawet jeśli nie są obowiązkowe to chyba warto iść, szczególnie że nie niesie oni ze sobą żadnego niebezpieczeństwa.
 
Dziewczyny, typowych objawów ciąży nie mam ale od kilku dni męczą mnie biegunki 1-2 razy dziennie. Co kolwiek bym nie zjadła zaraz zaczyna boleć brzuch i kończy się biegunką albo gazami. Nie do wytrzymania. Już nie wiem co robić. Pije wodę żeby się nie odwodnic. Staram się jeść normalnie. Odrzuca mnie od mięsa, smażonego, tłustych potraw. Staram się jeść bardziej Lekkostrawne posiłki.
Rano będę dzwonić do rodzinnej, może coś poradzi.
Do ginekologa idę 11.08, nie do dzwonię sie teraz bo jest na urlopie.
Dziś 7tc+1
 
Dziewczyny, typowych objawów ciąży nie mam ale od kilku dni męczą mnie biegunki 1-2 razy dziennie. Co kolwiek bym nie zjadła zaraz zaczyna boleć brzuch i kończy się biegunką albo gazami. Nie do wytrzymania. Już nie wiem co robić. Pije wodę żeby się nie odwodnic. Staram się jeść normalnie. Odrzuca mnie od mięsa, smażonego, tłustych potraw. Staram się jeść bardziej Lekkostrawne posiłki.
Rano będę dzwonić do rodzinnej, może coś poradzi.
Do ginekologa idę 11.08, nie do dzwonię sie teraz bo jest na urlopie.
Dziś 7tc+1
Też to miałam tydzień temu ,minęło ja miałam chyba od magnezu . Ale teraz mnie boli krzyz i boję się że to może zwiastowac coś złego.
 
Jezu dziewczyny, dzisiaj mam dość. Nie dość że od 3 nie śpię, to jeszcze dostałam znowu lekkie różowe plamienia pomimo brania luteiny:( idę dzisiaj na badania bo muszę zrobić m.in krzywą cukrową Ale mega się znowu martwię tym plamieniem
 
Ja miałam zlecone usg piersi jak robiłam badania przed ciążą i stwierdziła, że wtedy teraz nie muszę, ale gdybym nie robiła to pewnie by mi zleciła.

Wydaje mi się, że wgl dobrze robić raz w roku takie podstawowe badania jak właśnie usg, cytologia itp. Więc jak dawno nie miałaś to nawet jeśli nie są obowiązkowe to chyba warto iść, szczególnie że nie niesie oni ze sobą żadnego niebezpieczeństwa.
Jezu dziewczyny, dzisiaj mam dość. Nie dość że od 3 nie śpię, to jeszcze dostałam znowu lekkie różowe plamienia pomimo brania luteiny:( idę dzisiaj na badania bo muszę zrobić m.in krzywą cukrową Ale mega się znowu martwię tym plamieniem
Ja tez mam z przerwami takie plamienia .. z fasolka dzięki Bogu wszystko było dobrze , u mnie przyczyna plamienia może być maleńki krwiaczek , najlepiej skonsultuj to ze swoim lekarzem i odpoczywaj jeśli masz taka możliwość
 
Ja tez mam z przerwami takie plamienia .. z fasolka dzięki Bogu wszystko było dobrze , u mnie przyczyna plamienia może być maleńki krwiaczek , najlepiej skonsultuj to ze swoim lekarzem i odpoczywaj jeśli masz taka możliwość

Lekarz mi nie podał konkretnej przyczyny krwawienia, wymienił kilka możliwości. Z maluchem też wszystko ok Ale miałam taka cicha nadzieję że na tej luteinie będzie już spokój a tu dooopa :( na dodatek jeszcze boli mnie kręgosłup w ledzwiach I naprawdę się martwię że to coś zlego
 
Dziewczyny, typowych objawów ciąży nie mam ale od kilku dni męczą mnie biegunki 1-2 razy dziennie. Co kolwiek bym nie zjadła zaraz zaczyna boleć brzuch i kończy się biegunką albo gazami. Nie do wytrzymania. Już nie wiem co robić. Pije wodę żeby się nie odwodnic. Staram się jeść normalnie. Odrzuca mnie od mięsa, smażonego, tłustych potraw. Staram się jeść bardziej Lekkostrawne posiłki.
Rano będę dzwonić do rodzinnej, może coś poradzi.
Do ginekologa idę 11.08, nie do dzwonię sie teraz bo jest na urlopie.
Dziś 7tc+1
Miałam podobnie w 8tc, ale po kilku dniach samo przeszło. Myślę, że skaczą nam hormony i organizm trochę wariuje😵 dobrze, że dużo pijesz. Jak nie ustąpi w ciągu kilku dni, to lepiej się zgłosić do lekarza myślę.
 
reklama
Dziewczyny, typowych objawów ciąży nie mam ale od kilku dni męczą mnie biegunki 1-2 razy dziennie. Co kolwiek bym nie zjadła zaraz zaczyna boleć brzuch i kończy się biegunką albo gazami. Nie do wytrzymania. Już nie wiem co robić. Pije wodę żeby się nie odwodnic. Staram się jeść normalnie. Odrzuca mnie od mięsa, smażonego, tłustych potraw. Staram się jeść bardziej Lekkostrawne posiłki.
Rano będę dzwonić do rodzinnej, może coś poradzi.
Do ginekologa idę 11.08, nie do dzwonię sie teraz bo jest na urlopie.
Dziś 7tc+1
Mam podobnie z jedzeniem - o ile zawsze jadłam dużo mięsa, bo je uwielbiam, o tyle teraz spojrzeć nie mogę na mięso, szynki, kiełbasy itp. Z nabiałowych rzeczy tylko żółty ser jestem w stanie przyjąć. Z kolei mogłabym non stop jeść pieczywo i ziemniaki w każdej formie 😂jestem teraz na wakacjach i mój mąż się śmieje, że takich gości, co to nic nie jedzą, to oni uwielbiają 😁
Też mam gazy, zgagę i ciągle mi się odbija.
Wizyta 11.08. i wtedy zobaczymy, kto tam mieszka we mnie 😉
 
Do góry