reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2021

Są moje wyniki i wszystko w normie nawet TSH 1.6. Tylko strasznie się martwię bo zrobiłam też beta hcg i jest coś małe bo koło 4tys. Ostatni raz badalam 2 lipca i jak wpisałam w kalkulator hcg to pisze ze przyrost 38% czyli poniżej normy :-( W środę wizyta to się dowiem ale raczej nic z tego nie będzie. Byl zarodek tydzien temu i chyba serduszka juz nie zobacze. W poprzednich ciazach nie badalam tak pozno juz hcg to nie wiem jak rosnie. Niby w normie sie mieszcze na poczatek 7 tygodnia (6+2). Pozostaje czekać na usg :-(
 
reklama
Są moje wyniki i wszystko w normie nawet TSH 1.6. Tylko strasznie się martwię bo zrobiłam też beta hcg i jest coś małe bo koło 4tys. Ostatni raz badalam 2 lipca i jak wpisałam w kalkulator hcg to pisze ze przyrost 38% czyli poniżej normy :-( W środę wizyta to się dowiem ale raczej nic z tego nie będzie. Byl zarodek tydzien temu i chyba serduszka juz nie zobacze. W poprzednich ciazach nie badalam tak pozno juz hcg to nie wiem jak rosnie. Niby w normie sie mieszcze na poczatek 7 tygodnia (6+2). Pozostaje czekać na usg :-(

Jest nas tu kilka z przyrostem 40procentowym.

Wklejam ponownie, to co znalazłam na internecie. :happy2:

Wysokość stężenia hCG w surowicy krwi powinna podwajać się każdego drugiego lub trzeciego dnia (w początkowych tygodniach ciąży). Wartości winny wzrastać nie mniej niż o 66% w ciągu 48 godzin, o 114% w ciągu 72 godzin i o 175% w ciągu 96 godzin. Osiągając poziom 1.200-6.000 mIU/ml wzrost spowalnia – podwojenie następuje co każde 72-96 godzin
 
Jest nas tu kilka z przyrostem 40procentowym.

Wklejam ponownie, to co znalazłam na internecie. :happy2:

Wysokość stężenia hCG w surowicy krwi powinna podwajać się każdego drugiego lub trzeciego dnia (w początkowych tygodniach ciąży). Wartości winny wzrastać nie mniej niż o 66% w ciągu 48 godzin, o 114% w ciągu 72 godzin i o 175% w ciągu 96 godzin. Osiągając poziom 1.200-6.000 mIU/ml wzrost spowalnia – podwojenie następuje co każde 72-96 godzin
Też mam nadzieję że po takim czasie już nie musi być te 66%
 
Byłam u lekarza sprawdził mi Blizne bo się o nią bałam a on do mnie że tak wygląda że mogę mieć jeszcze 5 cięć 😂 u mnie 4 TC jutro idę po zwolnienie i skierowanie na badania
Właśnie się zastanawiam czy lekarz na wczesnym etapie może wypisać l4 ?( 5tc?) Ja pracuje w psychiatrycznym z zaburzonymi i agresywnymi pacjentami ( troszkę się boje o ataki agresji z ich strony ) 🙃
 
Jutro się dowiem jak po tygodniu wygląda krwiak. Cały czas plamie. Okaże się czy zostaje czy opuszczę forum.
Wszystko ogarniam jak zawsze z wyjątkiem noszenie bardzo ciężkich zakupów.



U mnie to będzie 4 cięcie (mięśniak + 2 CC) ostatnie rok temu i wtedy proponowali przy porodzie nawet poród naturalny, bo tak zwlekali, że miałam parte... ).:) Lekarz zapytał czy nie za wcześnie ciąża ... Powiedziałam, że przecież rok minął. U mnie 4 z przodu, więc nie zwlekaliśmy. W zanadrzu 5 mięśniaków. ;)
W takim razie czekam na info😉
 
reklama
Jest nas tu kilka z przyrostem 40procentowym.

Wklejam ponownie, to co znalazłam na internecie. :happy2:

Wysokość stężenia hCG w surowicy krwi powinna podwajać się każdego drugiego lub trzeciego dnia (w początkowych tygodniach ciąży). Wartości winny wzrastać nie mniej niż o 66% w ciągu 48 godzin, o 114% w ciągu 72 godzin i o 175% w ciągu 96 godzin. Osiągając poziom 1.200-6.000 mIU/ml wzrost spowalnia – podwojenie następuje co każde 72-96 godzin
Dziękuję czyli jest nadzieja ❤
 
Do góry