reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Hej dziewczyny..
Napisze od początku jak to było...29 maja miałam ostatnia miesiączkę. 28.06 zrobiłam pierwszy test a dokładnie zrobiłam ich 5-wszystkie wyszły pozytywnie. Na drugi dzień poszłam na krew, hcg 169. W dniu dzisiejszym byłam na koszmarnej wizycie u ginekologa... Pani po 3 minutach badania powiedziała ze widzi pęcherzyk ale pusty i ze mam przyjść za tydzień to „zobaczymy czy się rozwija czy raczej nie”... wg niej najprawdopodobniej jestem w 5 tygodniu ciąży ale nie do końca wie... mam bóle brzucha i kilka innych dolegliwości ale Pania chyba nie do końca to interesowało bo nie zapytała jakie to bóle (a mam takie skurcze kłujące-ciągnące) a jak mówiłam o swoich innych dolegliwościach (choroby przewlekłe) to musiałam jej to mówić z prędkością światła bo juz wstawała od biurka...generalnie to nie zdążyłam zadać kilku pytań, które sobie zapisałam :( dzisiaj zrobiłam kolejne badanie hcg, które wynosi prawie 23.000. Ze stresu naczytałam się już ze hcg rośnie przez pęcherzyk ciążowy a nie zarodek no ale może ktoś był w podobnej sytuacji i trochę inaczej to wyglada.
Dostalam oczywiście zdj USG na pamiątkę ale po konsultacji z mamusiami zdj jest zrobione na odczep się i coś tam jednak widać... co Wy o tym myślicie?
Mnie to wyglada na słaby sprzęt lekarki, a umówilaś się juz do innego gina?
 
reklama
Dziewczyny! Która z Was ostatnia miesiączkę miała 26.05?
Ja miałam okres 26.05, owulacja prawdopodobnie 12.06 ( ostatnio cykle po ok. 31dni) Jak narazie czekam na wizytę jednak w następny czwartek 16.07. Zobaczymy jaki na usg wyjdzie termin..
A jeśli chodzi o samopoczucie, to bardzo często boli mnie głowa, kłucie lewego jajnika i od 3 dni zgaga😐 ale bez mdłości. Po piersiach póki co nic nie widać, a w dwóch ciążach było inaczej.
Ja miałam z tym że wiem że owulacja była mocno przesunięta :)
 
Gratulacje wszystkich bijących serduszek ❤️ dużo tu produkujecie codziennie 😂 czy któraś ma może problem z gazami i wzdeciami 😩 ja już od paru dni co wieczór wyglądam jak ostatnio w 5 miesiącu 😒
 
Gratulacje wszystkich bijących serduszek ❤ dużo tu produkujecie codziennie 😂 czy któraś ma może problem z gazami i wzdeciami 😩 ja już od paru dni co wieczór wyglądam jak ostatnio w 5 miesiącu 😒
Mnie to az brzuch boli... I tak sie zastanawiam czy to napewno wzdecia... Ale jak spuszcze powietrza 😂 to mi lepiej wiec chyba to wzdecia 🤦‍♀️
 
Mnie to az brzuch boli... I tak sie zastanawiam czy to napewno wzdecia... Ale jak spuszcze powietrza 😂 to mi lepiej wiec chyba to wzdecia 🤦‍♀️

😳 mam to samo, nie pamietam tego z pierwszej ciąży 😩 napewno nie było aż tak źle bo do 4 miesiąca nic nie było widać a teraz wieczorami jak założę leginsy to sie dziwie ze nikt nie zwrócił uwagi 😂
 
Cześć Dziewczyny śmiało mogę do was dołączyć... nawet nie wiecie jak się cieszę... tyle stymulacji tyle łez... bo leki nie reagowały... a w moje urodziny udało nam się stworzyć nasze małe szczęście❤️Normalnie cud ze nagle wszystko się udało😀 Beta z przed dwóch dni 49 a wczoraj 103😀
 
reklama
Dziewczyny wy tez macie już mdłości? Jestem dosłownie 2 tyg po zapłodnieniu a normalnie dzisiaj w nocy dwa razy co się nie przebudziłam to myślałam ze zwymiotuje... Jeść mi się chce ale pomino pełnej lodówki no nic mi nie pasuje...nie wiem czy to dlatego ze beta szybko przyrasta? Bo po 24h wzrosło mi o ponad 100%
 
Do góry