reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Hej dziewczyny
Czy wasze dzieciaczki tez są takie bardzo ruchliwe w brzuszku? Przy pierwszym dziecku nie czułam aż takich ruchów jak teraz i nie ważne co robię czy odpoczywam czy sprzątam cały czas czuje jak mała się wierci [emoji33]
Są tu może jakieś miłośniczki spania na brzuchu ? [emoji23][emoji15] jak sobie teraz radzicie?
Ja mam i ruchliwego szkraba w brzuchu i lubię na nim spać. Mała ma dni trochę spokojniejsze ale ogólnie ciągle lata tam w środku. Wczoraj miałam taki problem ze spaniem. Ciągle jakiś duszno i niewygodnie. Wzięłam w końcu swoją poduszkę ciążową, zrobiłam sobie takie kółko i tak się w tą dziurkę położyłam brzuchem [emoji23][emoji23][emoji23]

Co do twardnienia brzucha to miałam w pozostałych ciążach tez ale nic więcej się nie działo. Ciąże donoszone bez skracania szyjki czy coś. Normalnie wszystko robiłam w miarę sił. W pierwszej to nawet rowerem jeździłam do 7m[emoji6] teraz już jestem stara i mi się mniej chce, sił trz mniej
 
reklama
Ja mam i ruchliwego szkraba w brzuchu i lubię na nim spać. Mała ma dni trochę spokojniejsze ale ogólnie ciągle lata tam w środku. Wczoraj miałam taki problem ze spaniem. Ciągle jakiś duszno i niewygodnie. Wzięłam w końcu swoją poduszkę ciążową, zrobiłam sobie takie kółko i tak się w tą dziurkę położyłam brzuchem [emoji23][emoji23][emoji23]

Co do twardnienia brzucha to miałam w pozostałych ciążach tez ale nic więcej się nie działo. Ciąże donoszone bez skracania szyjki czy coś. Normalnie wszystko robiłam w miarę sił. W pierwszej to nawet rowerem jeździłam do 7m[emoji6] teraz już jestem stara i mi się mniej chce, sił trz mniej

Jak na chwile obecna tez szyjka się nie skraca przez twardnienia, ale jak się nachodzę lub narobię w domu to juz dzień mam później przeleżany przez brzucho. Ale ginekolog mi tez powiedział że twardnienia to objaw też zapalenia pęcherza i może faktycznie coś w tym jest. Tylko zobaczymy co będzie teraz po badaniach moczu czy furagina dała radę, czy niestety będzie potrzebny antybiotyk. Moja mała też ma juz swoje godziny aktywności i obecnie lubi mnie jeszcze kopać po pecherzu, że biegam do WC i się załatwić nie mogę 😂
 
Jutro mam wizytę kontrolną i mam nadzieję, że będę mogła napisać, że twardnienia również i u mnie nie powodują skracania szyjki 😊
Mam przygotowaną całą listę pytań do gina, będzie miał mnie dosyć 😆
Ja też zawsze mam wrażenie że zalewam pytaniami ginekologa i o większość nie pytam bo mi głupio.
 
Jutro mam wizytę kontrolną i mam nadzieję, że będę mogła napisać, że twardnienia również i u mnie nie powodują skracania szyjki 😊
Mam przygotowaną całą listę pytań do gina, będzie miał mnie dosyć 😆
Jak bedziesz po wizycie to prosze napisz co z tymi twardnieniami ci wyjasnil. Nie wiem czy sie wkrecam za bardzo, ale drazni mnie to uczucie napiecia brxucha. Niby nie boli ale takie nieprxyjemne. Do tego kilka kilkanascie razy dziennie to bym pewnie naliczyla. A ktory masz tydzien ciazy?
 
Jak bedziesz po wizycie to prosze napisz co z tymi twardnieniami ci wyjasnil. Nie wiem czy sie wkrecam za bardzo, ale drazni mnie to uczucie napiecia brxucha. Niby nie boli ale takie nieprxyjemne. Do tego kilka kilkanascie razy dziennie to bym pewnie naliczyla. A ktory masz tydzien ciazy?

Jutro zaczynam 25 tydzień. Wizytę mam z samego rana, dam znać jak wrócę 😊
 
Czesc dziewczyny, jestem majowka ale mam pytanie czy zmienila wam sie plec po usg polowkowym w stosunku do pierwszego?
 
Czesc dziewczyny, jestem majowka ale mam pytanie czy zmienila wam sie plec po usg polowkowym w stosunku do pierwszego?
Ja tak miałam w 1ciazy, lekarz mówił że chłopiec a na połówkowych dziewczynka. I jest 14letnia coreczka💗
Teraz w obecnej ciąży od początku dziewczynka ale robiłam Nifty.
 
reklama
Ja teraz biorę antybiotyk na drogi moczowe i furagine zapisała. Twardnienie to też mogą być skurcze braxtona. Najczęściej po magnezie przechodzi. Magnez w tabletkach kiepsko się wchłania a nie chce mi sie brać po kilka tabletek dziennie. Potem aż żołądek boli. Nie ma tyć skurczy aż tak wiele

U mnie się płeć zmienila. W 12tc mówiła że wygląda jej na chłopca ale już następnym razem ze dziewczynka i na razie tego się trzyma [emoji6]
 
Do góry