reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Hej Kochane wiem że ostatnio milczę ale strasznie gonimy z robotą na nowym mieszakaniu i myślimy ze za 3 tyg będziemy sobie juz spokojnie mieszkać na swoim.
😍😍

Malutka szaleje w brzuszku raz bardziej raz mniej w piątek miałam mieć usg 3d 4d ale Księżniczka zasłoni a cała buzię rączkami i nie chciała się pokazać 😂😂🤷‍♀️ więc może przy następnej wizycie się uda.

Przeziębienie minęło teraz aby pilnować żeby znowu nie złapać bo to jest u mnie moment.

Życzę cudownego tygodnia dla Was i dużo zdrówka dla tych co walczą dolegliwościami 😘😘
 
reklama
u mnie tez tak było: trochę ruchów i cisza kilka dni. Teraz już codziennie czuję, dziś nawet już brzuch podskakiwał. Na połówkowym lekarz mówił, że spokojnie do 23 jest czas. Każda z nas i każda ciąża jest inna
U mnie też większość czasu cisza, raz po raz czuje że coś się kręci to się uspokajam. Faktycznie chyba zależy od dnia. Ale też czuje takie uderzenia w brzuch i nie wiem czy juz kopie czy to macica trenuje czy co 😂
 
Cześć kochane, tez widzicie tu 100% chłopaka ? mamy termin na 15 marca
565F8074-9148-4EB2-B591-29668A4C846C.jpeg
 
reklama
Do góry