reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Cześć mamusie , długo zwlekałam aby tutaj coś napisać , po moich chybionych dwóch poronieniach , 10 tc oraz 12 , teraz wszystko wskazuje na to , ze się udało . Mam termin na 24 marca 😀 witam się nieśmiało
Hej, ja też po poronieniach, z jedną córka i obecnie 15tydz. Plus 2dni.
Termin 25.03 z miesiączki a z usg 22.03 a w ogóle to i mnie cesarka więc nie wiem kiedy ustala termin ale liczę że już koło 38tc.
 
Hej, ja też po poronieniach, z jedną córka i obecnie 15tydz. Plus 2dni.
Termin 25.03 z miesiączki a z usg 22.03 a w ogóle to i mnie cesarka więc nie wiem kiedy ustala termin ale liczę że już koło 38tc.
Bardzo mi przykro z powodu Twoich strat , ja miałam dwie z rzędu . 2019 lipiec , oraz w styczniu tego roku . Za każdym razem poronienie zatrzymane . Mam stwierdzona trombofilie wrodzona , nadciśnienie oraz cukrzyce , także combo wszystkiego . 😓 teraz jestem na heparynie , duphastonie , acardzie , metylach , insulinie o doraźnie leki na nadciśnienie . Bardzo się boje jak to będzie
 
Bardzo mi przykro z powodu Twoich strat , ja miałam dwie z rzędu . 2019 lipiec , oraz w styczniu tego roku . Za każdym razem poronienie zatrzymane . Mam stwierdzona trombofilie wrodzona , nadciśnienie oraz cukrzyce , także combo wszystkiego . 😓 teraz jestem na heparynie , duphastonie , acardzie , metylach , insulinie o doraźnie leki na nadciśnienie . Bardzo się boje jak to będzie
Hej. Ja też mam sporo za sobą, ja też jestem na heparynie, aspirynie. Odstawiam już właśnie metformine i progesteron.
Jak chcesz to pisz na priva do mnie, widzę że mamy obie stracha i leki😱
 
Bardzo mi przykro z powodu Twoich strat , ja miałam dwie z rzędu . 2019 lipiec , oraz w styczniu tego roku . Za każdym razem poronienie zatrzymane . Mam stwierdzona trombofilie wrodzona , nadciśnienie oraz cukrzyce , także combo wszystkiego . 😓 teraz jestem na heparynie , duphastonie , acardzie , metylach , insulinie o doraźnie leki na nadciśnienie . Bardzo się boje jak to będzie
Mogę wiedzieć z jakiego miasta jesteś?
Ja mam mutacje pai hetero i mtfr 128a homo.
Nie ma potwierdzonej trombofilii ale już na podstawie obciążonego wywiadu dostałam heparyne, aspiryne.
 
Dzięki dziewczyny wszystko w porządku.200g synek pod sercem 💙. Z USG termin na 11.03. Wczoraj miałam straszna migrenę a dzisiaj pół dnia przespałam.
No w końcu dałaś znać! Super cieszę się 🤩 ja termin z om 12.03 zaś z usg 08.03 więc podobnie mamy 😊 mnie ostatnio kilka dni pod rząd głowa bolała że tylko kawa mi pomagała a dziś strasznie krocze mnie ciągnie chyba się przemęczyłam normalnie już bym spać poszła a dzieci szaleją że nawet położyć się nie można 🤪
 
No w końcu dałaś znać! Super cieszę się 🤩 ja termin z om 12.03 zaś z usg 08.03 więc podobnie mamy 😊 mnie ostatnio kilka dni pod rząd głowa bolała że tylko kawa mi pomagała a dziś strasznie krocze mnie ciągnie chyba się przemęczyłam normalnie już bym spać poszła a dzieci szaleją że nawet położyć się nie można 🤪
Hehe no krocze dzisiaj też mi daje popalić 🙈 a co jakieś 3 dni łapie mnie taki ból głowy że jestem nie do życia. A dziś jak wstalam to ugotowalam sobie Ala bigos i się tak obzarlam że ledwo łażę eh 😄
 
reklama
Hehe no krocze dzisiaj też mi daje popalić 🙈 a co jakieś 3 dni łapie mnie taki ból głowy że jestem nie do życia. A dziś jak wstalam to ugotowalam sobie Ala bigos i się tak obzarlam że ledwo łażę eh 😄
Ja przed ciążą już mialam skłonności do migren, ale teraz mam straszną nadwrażliwość na światło-muszę mieć zasłonięte okna/nosić okulary przeciwsłoneczne nawet w pochmurne dni bo inaczej mnie łapie. Tak samo, od spadku ilości tlenu w powietrzu-robi się chociaż trochę dusznij, już ból głowy. Nie mogę też oglądać większość filmów z dynamicznymi scenami i miganiem obrazu. Na szczęście teraz przynajmniej nie wymiotuję(przed ciążą mialam migreny rzadziej, ale wymiotowałam, jak na ciężkim kacu za każdym razem) :) I jak naprawdę uważam, to czasami nawet z pół dnia mnie głowa nie boli. Ale przewożenie wtedy jest zmiana ciśnienia atmosferycznego i też boli🤣 Powoli zaczynam przywykać😆
 
Do góry