reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
A jak wygląda wasza wydzielina ? Bo ja ostatnio mam dość mokro. I zastanawiam się czy to nie sączące wody, chyba schizuje. Jutro mam wizytę rano więc zgłosze to lekarzowi.
 
Też dwóch chłopców ;) 3.5 i 1.5 l ;) osobiście nastawialam się na chlopca mimo że ciąża zupełnie inna [emoji1787][emoji1787] ale ostatnio myślę o dziewczynce... widzę że mąż by bardzo chciał ;) zresztą jego ciekawość zzera bardziej niz mnie :) we wtorek mam 4d moze cos zobaczymy;)
Hej ja czekam na trzecie dziecko, w domu mam dwóch chłopców, 4 latka i 2 latka. Przed zajściem w ciążę czytałam o planowaniu płci, trochę zrobiłam w tym kierunku ale szczerze nie za bardzo w to wierze. Ciekawa jestem bardzo kto mieszka w moim brzuchu. Na pierwszych prenatalnych lekarz powiedział że wygląda na dziewczynkę, ale na tak wczesnym etapie mam się nie nastawiac;) w piątek za tydzień mam wizytę to może będę już coś wiedzieć. A Ty kogo masz w domu?
 
A jak wygląda wasza wydzielina ? Bo ja ostatnio mam dość mokro. I zastanawiam się czy to nie sączące wody, chyba schizuje. Jutro mam wizytę rano więc zgłosze to lekarzowi.
Ja również mam mokro dość często. Ale generalnie to mam bardzo dużo śluzu i to chyba stąd to uczucie. Kilka razy aż się wystraszyłam bo było go tak dużo, że wyglądało jak wypadający czop śluzowy,a później było sucho.
 
Ja również mam mokro dość często. Ale generalnie to mam bardzo dużo śluzu i to chyba stąd to uczucie. Kilka razy aż się wystraszyłam bo było go tak dużo, że wyglądało jak wypadający czop śluzowy,a później było sucho.
Ja wpierw myślałam że to normalne ale jakoś przed wizytą stres większy. Jeszcze się naczytałam o tym sączeniu wód... i zmartwienie gotowe.
 
reklama
Do góry