reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Ja odkad sie zarejestrowalam to sie udzielam. Wczesniej ponprostu nie wiedzialam w ogole o takim forum. Czy bierzecie pod uwage takie osoby czy wiadomo ze juz nie maja szans dołaczyc do grupy zamknietej?
Jasne że tak, czekaj na maila. Tylko trzeba pamiętać że grupa zamknięta jest po to, żeby zebrały się dziewczyny które się udzielają i dają jakos znać przynajmniej raz na tydzień. Jak ma się dłuższą przerwę bo coś to wystarczy napisać do której z moderatorek. Forum zamknięte nie jest dla obserwatorów. Takie osoby będą usuwane. Obserwować można setki innych forów (for? [emoji12][emoji848][emoji6]) ogólnodostępnych w internecie.
 
Dziś dziewczyny pół nocy nie spałam ale za to czemu! Szalał bobas w brzuszku i jak tu spać [emoji7] w końcu nadszedł ten czas [emoji4] a u Was jak Mamuśki czujecie pierwsze ruchy? [emoji4]
Ale super !ja jeszcze nic nie czuje ale u mnie dopiero 13tc...trochę na to czekam żeby czuć bo wtedy już człowiek spokojniejszy A tak to cały czas że może coś się stało....
 
Ale super !ja jeszcze nic nie czuje ale u mnie dopiero 13tc...trochę na to czekam żeby czuć bo wtedy już człowiek spokojniejszy A tak to cały czas że może coś się stało....
Z synem czułam w 16 tyg a z córką w 15 tyg a teraz w 15t5d więc już czekałam na pierwsze ruchy 😊 i w końcu człowiek będzie spokojniejszy 😊 bo tak jak piszesz czarne myśli człowieka łapią co poradzić 🤷‍♀️ chodź śniło mi się że byłam na usg i serce przestało bić aż się przebudziłam zalana potem 😣 ach te sny nigdy więcej takich
 
A długo czekałaś na wyniki posiewu? Ja akurat dzisiaj robiłam i jestem ciekawa kiedy faktycznie będą, bo Pani w laboratorium przekazała że ok. tygodnia a mi się to wydaje strasznie długo
Ja jak robiłam to powiedzieli mi tak, że jak nic się nie wychoduje to po 3 dniach będzie, a jak coś zacznie rosnąć to po 7 dniach. I po 8 dniach żadnej wiadomości ani wyniku, ja już w nerwach stresie i w ogóle czarne myśli dziwnie tam, i okazuje się że wynik był po 3 dniach ale no nie wysłali mi ale dlaczego nikt nie wie
 
reklama
Ten temat zamkniętej grupy był wałkowany ze 2 tygodnie z takim zamierzeniem, przynajmniej ja tak zrozumialam, zeby dziewczyny zaangażowane na forum mialy mozliwosc podzielenia sie troche bardziej prywatą :) możesz zgłosić się do @MamaTolka bo ona pomagała nam ogarnąć forum. Jednak ja sama zaczynam mieć wątpliwości jaki cel ma forum prywatne w ktorym obserwatorami są osoby które udzielają się raz na 2 tygodnie albo po prostu obserwują. Jasne że nie zawsze się ma ochotę pisać i nie zawsze jest się czym dzielić ale ja nie wiem czy dla mnie samej komfortowe jest uczestniczenie w grupie prywatnej w której wiele osób jest po to żeby być i obserwować;(
Zgadzam się w 100 %
 
Do góry