reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Ja właśnie czekam na konsultacje u dermatologa 🙈 stresuje się bardzo co mi powie a na dodatek jest mi tak gorąco i ledwo dycham w tej maseczce. Mam nadzieję że im tu orła w poczekalni nie wywine :p
 
reklama
Kochana żeby to się tak dało przy 20sto miesięcznym dziecku 😂 w miarę możliwości jak najwięcej będę odpoczywać wiadomo bo to najważniejsze 😘
Moja młodsza ma 14 miesięcy i to taki huragan że bardzo dobrze cię rozumiem 😂 ja nawet nie mam jak w spokoju obiadu ugotować 🤦czasem zupę i 4 godz robię bo wszędzie wejdzie ze wszystkiego skaczę i tak co chwilę muszę patrzeć co to dziecko wymyśli 😂Ja się pocieszam że może niedługo już da sobie siana z tym szaleniem😊
 
Mam pytanie z innej beczki szczepicie się przeciwko grypie mąż mówi że to świństwo i żebym się nie szczepiła ale teściowa moja babcia i mama się szczepią i nic im nie jest już nie wiem czy się zaszczepić co wy sądzicie?
Moi dziadkowie się szczepili dopóki babcia po szczepieniu nie zachorowała. Przez 3 tyg ją trzymało i w szpitalu wylądowała 🤷lekarz mówił że prawie zeszła tak organizm przechodził 🤦
 
Mam pytanie z innej beczki szczepicie się przeciwko grypie mąż mówi że to świństwo i żebym się nie szczepiła ale teściowa moja babcia i mama się szczepią i nic im nie jest już nie wiem czy się zaszczepić co wy sądzicie?
Ja się nigdy nie szczepilam i nie będę się szczepić właśnie dlatego. Słyszałam że osoby, które się nie szczepily mogą zachorować i ciężko przechodzić po pierwszej szczepionce. Nie chcę ryzykować.
 
Moja młodsza ma 14 miesięcy i to taki huragan że bardzo dobrze cię rozumiem 😂 ja nawet nie mam jak w spokoju obiadu ugotować 🤦czasem zupę i 4 godz robię bo wszędzie wejdzie ze wszystkiego skaczę i tak co chwilę muszę patrzeć co to dziecko wymyśli 😂Ja się pocieszam że może niedługo już da sobie siana z tym szaleniem😊
Ja też czekam cały czas aż wkoncu skończy szalec ale narazie końca nie widać 😂😂🤷‍♀️🤷‍♀️
 
No to daj znać kochana, Wiadomo ja to też mam zawsze jakoś stresik, choćbym wiedziała, ze będzie dobre.
Ja też czekam cały czas aż wkoncu skończy szalec ale narazie końca nie widać 😂😂🤷‍♀️🤷‍♀️
Moja to samo🤷wczoraj się nauczyła na krzesełko wchodzić od podnóżka 🙆do tej pory zastanawiam się skąd ona to wytrzasnęła. Normalnie się podciągnie rękami i wchodzi 🤦i weź coś zrób jak to takie żywe srebro
 
reklama
Moja to samo🤷wczoraj się nauczyła na krzesełko wchodzić od podnóżka 🙆do tej pory zastanawiam się skąd ona to wytrzasnęła. Normalnie się podciągnie rękami i wchodzi 🤦i weź coś zrób jak to takie żywe srebro
Oj znam to mój uwielbia na parapet się wpisać i patrzyć przez okno a później hop na łóżko a matka zawał
 
Do góry