reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Jeeeju ja mam to samo... No nie dość ze wysłowić się nie mogę jakby mi ktoś język zawiązał to jesZcze wszystko z rak leci 🧐 ostatnio już mój mąż się z tego śmiał bo widział co się dzieje 😂 także łącze się 😀
No to takie pocieszające jak wiem ,że mamy wspólne cechy hihi
Mi inteligencja też wysiada, czasami padam z siebie ze śmiechu 😂
 
reklama
Hm.. a która pisała o tym bolącym zębie i miała dziś się omówić? Bo niestety nie pamiętam, a też wertować za dużo.
Jak z tym stomatologiem i bólem?
Ups.... a może to miało być wczoraj? 🙄
 
Witam wszystkie przyszłe mamusie🙋🏼‍♀️
Chciałabym dołączyć do Waszego grona, mam termin 28.02/01.03.
Aktualnie 17tc 16+2 ciąża bliźniacza. Wstępnie chłopczyk i dziewczynka. W piątek mam kolejna wizytę i mam nadzieję, że uda się potwierdzić. 🥰


Hurra!! Podwójne gratulacje! :-) :):-) :)
 
Ostatnia edycja:
Mnie dziś się ukruszyl i cały dzień daje mi w kość tak że chodzę po ścianach dlatego tylko z doskoku pisze ale to był najblizszy wolny termin ehh...
No jakieś jaja, na pewno nie możesz gdzieś pójść?
A mówiłaś ,że jesteś w ciąży?
Powinni Cię gdzieś wcisnac, to tak nagła sprawa, nie powinnaś tyle czakac. 😔
 
No jakieś jaja, na pewno nie może gdzieś pójść?
A mówiłaś ,że jesteś w ciąży?
Powinni Cię gdzieś wcisnac, to tak nagła sprawa, nie powinnaś tyle czakac. 😔
Tak zaznaczałam że jestem w ciąży to żeby było weselej to chyba w 4 mi wogole podziękowali w innych nie było jak więc ten jeden został będę czekać jak będzie bardzo źle to coś trzeba będzie myśleć na tą chwilę staram się unikać prawej strony acxykowiek z moim roztargnieniem to nie jest łatwe.
 
Tak zaznaczałam że jestem w ciąży to żeby było weselej to chyba w 4 mi wogole podziękowali w innych nie było jak więc ten jeden został będę czekać jak będzie bardzo źle to coś trzeba będzie myśleć na tą chwilę staram się unikać prawej strony acxykowiek z moim roztargnieniem to nie jest łatwe.
No dokładnie, ciężko się tak pilnować,
A zawsze mówią, że ukruszenie własnie nie olewać, a to dranie.
Może zadzwoń jeszcze raz, że Cię boli i nie możesz w ciąży przez miesiąc faszerować się przeciwbólowymi,
Niech chociaż zadzwonią jak ktoś miejsce zwolni , w pierwszej kolejności do Ciebie .
Mocno trzymam kciuki, aby to tyle nie trwało 😔
 
reklama
@MamaTolka czekamy razem z Tobą na wyniki 🤗 na dobre wyniki 😉😉😉

@Olka2729 super, ze wszystko w porządku.Słodkie maleństwo 😍

Masakra z tymi temperaturami 😱 dobrze ze u nas w szkole dzieciom nie mierzą bo przecież mój młodszy to by miał podwyższona dzień w dzień. Biegnie do szkoły, poci się itp. Nie umie iść jak czlowiek. Tylko szybko, szybko. No po kimś to ma 😌😂


Dzisiaj zdecydowanie nie jest mój dzień, już po kłótni z mężem, już pobeczalam, już wypadły mi z rak dwie szklanki, Ciekawe co jeszcze?
Ja miałam wczoraj taki dzień 🤦po lekarzu płakałam jak bóbr i nawet nie chciałam mówić co u lekarza 🤷powiedzmy że hormony buzują 😁
 
Do góry