reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Robię. Tzn ja robię rzadko hybrydę ale zrobiłam
Na samym początku ciąży i pare dni temu.
z tego co ja wiem to jak szlam na cesarkę to pytali czy nie mam lakieru na paznokciach
Tak na cesarkę nie można tak jak i kolczyków itd😄 chociaż moja koleżanka jak miała cesarkę niedawno to miała ale nie była przygotowana. Zestresowała się bardzo w dzień i w nocy dostała strasznych bóli z krwawieniem i od razu szpital. Okazało się że łożysko się jej odklejało i od razu na stół i nikt nawet nie zwracał uwagi czy miała czy nie
 
reklama
Ja, największa fanką ogórków kiszonych, wczoraj poprosiłam mamę, żeby je wyniosła ze stołu bo nawet nie mogłam spojrzeć o zapachu nie wspominając 🤢🙆ciekawe rzeczy się dzieją w tej ciąży :)
Ja też lubię a jak robię ogórkową to nie mogę patrzeć jak dzieci jedzą aż mnie odrzuca totalnie
 
Ja też już 13 tc chociaż mogę zjeść np kanapkę z szynką, wcześniej nigdy w życiu 😄.

A co do tej niteczki krwi to faktycznie raz tylko było i czysto 🙂 a jeszcze wspomnę ze było przytulanko wczoraj w nocy z mężem może też dlatego ...

Detektor u mnie narazie nic nie wyłapuje. Będę próbować dalej
5 usg + USG prenatalne. I w tym tygodniu będzie kolejne usg bo wizyta w piątek 😃
Ja tez mam wizytę w piątek o 16 i miałam 5 usg plus prenatalne.
 
Ja mam wszystko po moich dziewczynach zostawione [emoji1]jedyne co to wózek i parasolkę dałam koleżance i rożek ale nie używałam go wogóle z resztą czekam na płeć pewnie do porodu[emoji1787]
Ja mam wszystko po chłopcach wózek i tak kupuje nowy A z pozostałymi rzeczami czekam jak i ty na poznanie płci ale.predko to nie nastąpi
 
Ja mam wszystko po chłopcach wózek i tak kupuje nowy A z pozostałymi rzeczami czekam jak i ty na poznanie płci ale.predko to nie nastąpi
Ja wszystko rozdałam po synu bo pierwsze było że nie trzecie nie a potem jednak ze jak nie teraz to już wcale więc wszystko trzeba od nowa 🙈🙈 ale dopiero jak się dowiem o płci i bliżej porodu
 
Ja, największa fanką ogórków kiszonych, wczoraj poprosiłam mamę, żeby je wyniosła ze stołu bo nawet nie mogłam spojrzeć o zapachu nie wspominając 🤢🙆ciekawe rzeczy się dzieją w tej ciąży :)
Mam bardzo podobnie. Mimo, że sama robiłam i często jadłam tak od początku ciąży może raz zjadlam, ale potem cały dzień było mi niedobrze. Więc dałam spokój. Nadal wstręt do wędlin został. Jedynie boczek mogę zjeść. A taka chuda wędlina odpada całkiem... Dlatego twarogiem się żywię. Jajka na twardo też jakoś nie chcą przejść przez gardło. Wczoraj nawet obiadu nie miałam ochoty jeść. Więc zjadlam rosol. Bo jego mogę jeść codziennie. To się nie zmieniło ze względu na stan💗
 
reklama
U nas w rodzinie wgl jest tak że ubranka wędrują ale w sumie nic dziwnego na 10 wnucząt moich rodziców jest 9 chłopców więc ma.kto nosic i używać teraz oddała mi bratowa rzeczy to od razu dałam siostrze męża bo też mają chlopca [emoji2356] coraz mniej wierzę w tą córkę u nas [emoji23][emoji2356][emoji23]
Ja wszystko rozdałam po synu bo pierwsze było że nie trzecie nie a potem jednak ze jak nie teraz to już wcale więc wszystko trzeba od nowa [emoji85][emoji85] ale dopiero jak się dowiem o płci i bliżej porodu
 
Do góry