reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Jutro ma przyjść do mnie, zamówiłam pare dni temu 🙃 miałam w drugiej ciąży. I polecam ale można się tez zdenerwować bo nie tak łatwo złapać serduszko w tygodniach 12-16. Lepiej zacząć później używać. A później już ruchy wiec rzadko używałam. Dałam koleżance. Ostatnio zamówiłam bo super okazja się trafiła, nawet porównałam z cenami w Polsce ten sam i tu kupiłam za 1/3 ceny.

My jutro zaczynamy 14tc i mogę mieć od bratowej ale zastanawiam się czy wogole znajdę i usłyszę serduszko 🤔☺️ Na pewno byłabym spokojniejsza bo prócz bólu sutków i wzdęć nic mi nie dolega 🙈
 
reklama
My jutro zaczynamy 14tc i mogę mieć od bratowej ale zastanawiam się czy wogole znajdę i usłyszę serduszko 🤔☺ Na pewno byłabym spokojniejsza bo prócz bólu sutków i wzdęć nic mi nie dolega 🙈
No właśnie mam ten sam problem. Jutro ma przyjść i chce go użyć ale boje się ze będę później się denerwować mimo iż zdaje sobie sprawę ze nawet jak nie znajdę serduszka to nie znaczy, ze jest zle tylko Ze ciężko znaleźć na tym etapie jeszcze. Ale wiadomo przejmować się będę i bądź tu człowieku mądry 🤷🏻‍♀️

ciesz sie ze nic Ci nie dolega😉 brak objawów nie znaczy ze jest zle!
 
Właśnie ja nie czuję. Mam dwoje dzieci i przy nich no nie pamietam jak to było 😏. Sa mdlosci i juz je traktuje jak normę w mojej codzienności i te zaparcia straszne 🤦‍♀️ ostatnio sie podcieram i na czerwono 😬 myslalam ze zawału dostanę a to po burakach 😂 dzis w pachwiniw boli i podvrzusze to caly czas czuje raz bardziej raz mniej. Tylko nie wiem czy to od zaparc czy od czego... Tez macie bolące zaparcia i was brzuch boli caly czas? Juz te mdlosci mi mniej dokuczaja niz te zaparcia 😵
Mam podobnie normalnie do konca nie mogę się wypróżnić i mam wrażenie że wszystko mi stoi w tyłku non stop i nie chce wyjść cholernie niekomfortowo się czuję mam nadzieję że w końcu to się unormuje jakoś 😏
 
No właśnie mam ten sam problem. Jutro ma przyjść i chce go użyć ale boje się ze będę później się denerwować mimo iż zdaje sobie sprawę ze nawet jak nie znajdę serduszka to nie znaczy, ze jest zle tylko Ze ciężko znaleźć na tym etapie jeszcze. Ale wiadomo przejmować się będę i bądź tu człowieku mądry 🤷🏻‍♀️

ciesz sie ze nic Ci nie dolega😉 brak objawów nie znaczy ze jest zle!
Ja juz swój mam. I dzis po 3 uzyciu odłożyłam do szafy głęboko... Nie znalazłam tetna 🤷‍♀️ 3 podejścia i niby wiem ze to wczesnie ale i tak cos tam z tylu glowy mi świta, całkiem niepotrzebnie bo niby juz od 9 tc niektóre słyszą a ja 13 i nic. Mozliwe tez ze przez tyłozgięcie bo nawet usg przrz brzuch nie chcial lekarz ostatnio zrobic bo gorzej bylo widac. Wiec na tak wczesnym etapie nie polecam
 
Jutro ma przyjść do mnie, zamówiłam pare dni temu 🙃 miałam w drugiej ciąży. I polecam ale można się tez zdenerwować bo nie tak łatwo złapać serduszko w tygodniach 12-16. Lepiej zacząć później używać. A później już ruchy wiec rzadko używałam. Dałam koleżance. Ostatnio zamówiłam bo super okazja się trafiła, nawet porównałam z cenami w Polsce ten sam i tu kupiłam za 1/3 ceny.
A jakiej firmy kupiłaś bo to chyba też ważne a napewno kupię tylko nie wiem jaki.
Nie wiem jak będzie teraz ale mialam rzadkie i słabe ruchy i wtedy się denerwowałam no i oczywiście chciałabym tego uniknąć.
Niby wszystko jest ok ale strasznie się boje że coś będzie nie tak. Pewnie jak wszystkie. Sorry za te smety
 
Ja juz swój mam. I dzis po 3 uzyciu odłożyłam do szafy głęboko... Nie znalazłam tetna 🤷‍♀️ 3 podejścia i niby wiem ze to wczesnie ale i tak cos tam z tylu glowy mi świta, całkiem niepotrzebnie bo niby juz od 9 tc niektóre słyszą a ja 13 i nic. Mozliwe tez ze przez tyłozgięcie bo nawet usg przrz brzuch nie chcial lekarz ostatnio zrobic bo gorzej bylo widac. Wiec na tak wczesnym etapie nie polecam
Od 9tc? To nie wiem jakie to są. We wszystkich które szukałam pisało od 12 a nawet od 16 tygodnia niektóre. Ja tez mam tylozgiecie.
Co do usg to ja w 8tc miałam przez brzuch i dobrze było widać. Tu gdzie mieszkam w sytuacjach gdzie przez brzuch ciężko widać robią wewnętrzne a tak to starają się przez brzuch ale tak jak piszesz zależy. W ciążach które straciłam miałam wewnętrzne a teraz w 8tc przez brzuch sprobowala i fajnie było widać a w 10 Tc wewnętrzne dla odmiany 🙃😄

@Motylek 🦋 znazlam na Allegro ten co kupiłam. Już wysyłam zdjęcie
 

Załączniki

  • E61BF793-02F5-45DB-AD45-DF7A9AACD456.png
    E61BF793-02F5-45DB-AD45-DF7A9AACD456.png
    132,2 KB · Wyświetleń: 46
reklama
u Was w Norwegii to chyba większość baby joggery ma z tego co słyszałam.. ja miałam 4 lata temu bebetto torino i byłam bardzo zadowolona a z głębokiego natomiast jak przeszliśmy do spacerówki wymieniłam na cos barfziej kompaktowego bo zależało mi zeby sie łatwiej do auta składało. Ale ogolnie byłam zadowolona z niego bardzo i za dobra cene udało sie nam go odsprzedać, to co najważniejsze to ma dobra amortyzację i duze koła wiec jest bardzo zwinny i dobrze sie nim jezdzi. Nasz miał tez duza gondole, młoda jeździła w niej do 8 miesiaca. Kosz tez był spoko No i cena optymalna bo nie kosztował 3 tys a nie chcieliśmy drogiego wozka bo wiedxialam, ze bede chciała szybko spacerowke wymienic na bardziej kompaktowa
Tak dokładnie tak jak mówisz Baby Joggee co drugi na ulicy. Ale jakoś nie podoba mi głeboki wyglądowo no i wiekszość jest 3 kołowa ,a 4 kołowa ma bardzo małe kółka więc ogólnie zastanawiałam się czy na Norweską zime Baby Jogger 3 koła lub 4 małe koła sobie poradzi :p
 
Do góry