reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

A ja się czuje dużo lepiej niż początkówo ale mam nadzieję że to nie zwiastuje złych wieści jedynie co mnie męczy to brak apetytu A jak już coś zjem to wolę umrzeć i mega wzdety brzuch A czasami boli... na zmęczenie nie mam czasu przy moich chłopcach...

Dziewczyny czy Pryszcze faktycznie zwiastuja dziewczynkę? No od dojrzewania nie miałam.Pryszczy A teraz codziennie nowe..już ręce opadają
Ja pamiętam, że jak powiedzieliśmy św. pamięci babci mojego męża, że będzie syn za pierwszym razem to powiedziała, że wiedziała bo jakoś na twarzy gorzej wyglądam. Teraz też mam problem z cerą, ale to ja już walczę z tym od dawna z powodu zbyt wysokiej prolaktyny chyba.

W ogóle pytam się tej mojej gin jak to jest, że tyle co mi operowała endometriozę, ta prolaktyna taka wysoka, a tu bobas bo ja tego nie rozumiem. Tyle babek wtedy nie może a my raz i wpada...ale już się przyzwyczajam do tej myśli. Dziecko absolutnie nie jest winne tego, że ktoś je powołał do życia i mam zamiar je kochać, mimo że było na początku tak smutno. Mąż widzę, że też już z pierwszego szoku się otrząsa

U nas jest prawie 11 i 6 lat, ciągle się żrą i biją. Masakra jakaś. Znajomi mają bliźniaków i też nic lepiej
 
reklama
Ja się cieszę ze mam taka różnice wieku bo przy maluchu bym teraz nie dała rady:( a tak to śpię kiedy chce, leżę kiedy chce, młody już sam wszystko ogarnia. Teraz idzie do szkoły to tez trochę będę miała luzu w domu 😛ale każdy ma inne podejście, ja dopiero od roku jestem gotowa na drugie
Ja tak samo miałam przy drugim córka idzie do 1 klasy to już też będzie inaczej a chcieliśmy trzecie szybciej bo mój mąż jest dużo starszy ode mnie i tak był ostatni dzwonek i akurat się udało i jesteśmy szczęśliwi.
 
Ja się cieszę ze mam taka różnice wieku bo przy maluchu bym teraz nie dała rady:( a tak to śpię kiedy chce, leżę kiedy chce, młody już sam wszystko ogarnia. Teraz idzie do szkoły to tez trochę będę miała luzu w domu 😛ale każdy ma inne podejście, ja dopiero od roku jestem gotowa na drugie
to ja mam takie samo podejście. Ja bym poprostu psychicznie nie wytrzymała z dwójka maluchów wiec podziwiam tych ktorzy sie zdecydowali Na to bo tak jak kiedys pisałam ja bym sobie chuba w łeb strzeliła z moim podejściem jakbym miała dwojke małych jeszcse tym bardziej, ze wiem jak bede ciaze znosiła i jak teraz ja znosze. Przy 2latku bym nie mogła lezec tak jak leze teraz jak moja 4latka bawi sie lego. Ja miałam prasować ale znowu mnie tak powykrecalo ze jej tylko powiedziałam, ze sie złe czuje i ona juz wie, ze wtedy ma soe troche pobawić sama. Przyjdzie co jakis czas sie przytulić i dalej do zabawy. A maluch jakby był? To bym biegała cały dzien za nim 🙈nawet jakby to było spokojne dziecko to i tak trzeba przebrać, nakarmić, patrzec zeby gdzies nie wszedł
 
to ja mam takie samo podejście. Ja bym poprostu psychicznie nie wytrzymała z dwójka maluchów wiec podziwiam tych ktorzy sie zdecydowali Na to bo tak jak kiedys pisałam ja bym sobie chuba w łeb strzeliła z moim podejściem jakbym miała dwojke małych jeszcse tym bardziej, ze wiem jak bede ciaze znosiła i jak teraz ja znosze. Przy 2latku bym nie mogła lezec tak jak leze teraz jak moja 4latka bawi sie lego. Ja miałam prasować ale znowu mnie tak powykrecalo ze jej tylko powiedziałam, ze sie złe czuje i ona juz wie, ze wtedy ma soe troche pobawić sama. Przyjdzie co jakis czas sie przytulić i dalej do zabawy. A maluch jakby był? To bym biegała cały dzien za nim 🙈nawet jakby to było spokojne dziecko to i tak trzeba przebrać, nakarmić, patrzec zeby gdzies nie wszedł
Oj tak ja pierwszą córę to anioła mam☺️sama się bawiła mimo tego że miała roczek jak byłam w ciąży. Za to druga to istny huragan😂 Mąż się aż śmieje że strach się bać o następne 😀
 
reklama
Do góry