reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Ból piersi nadal , senność a tak to nic więcej ( tak samo miałam w ciąży z córeczka ) myślałam ze wszystko jest ok . Tylko te silne skurcze macicy ( jak porodowe ) mnie zaniepokoiły o pojechałam sprawdzić ...
Niestety akcji serca nie dało się uchwycić .
według lekarza dziecko zatrzymało się tydzień temu . W ubiegły poniedziałek byłam u ginekologa serduszko biło 121 uderzeń , coś się zastanawiałam już wtedy czy to
Aby nie za mało ? W ciąży z córeczka miałam 171 w tym samym tygodniu specjalnie patrzyłam na stare usg , ( czułam w duchu , ze coś może być nie tak ) 😢😢😢
Mi lekarz powiedział ze jezeli Tętno jest ponizej 160 to wlasnie nie wiadomo i ze jest ryzyko wieksze ze ciaza sie nie utrzyma. Nie wiem i nie chce nikogo straszyc czy to prawda . Ale moze cos w tym jednak jest.
Jest mi bardzo przykro juz tak nie duzo ci zostalo do 12 tc 😪 u mnie dzis zaczął sie 10 ale na ostatnim usg prawie 2 tygodnie temu i nie wiem jak ja jeszcze dwa wytrzymam 🙄
 
reklama
Kochana a jak sie czulas ostatni tydzien? Ja pamietam jak dzis ze w 7tc nagle wszystkie objawy minely mdlosci, ból piersi i mialam tyle werwy jak normalnie przed ciaza. . I pamietam ze do przyjaciolki mowilam ze czuje sie fantastycznie 😪 tak było a tydzien pozniej zaczęłam krwawic i mialam wlasnie silne skurcze.

Nie wiem czy dobrze rozumuje, ale z doswiadczenia, z opowiadan i z roznych źródeł wiem ze 1 trymestr w 99 % daje w kość kobiecie. Naprawde 1 na 100 ciezarnych do 12 tc czuje sie swietnie. Podobno 2 trymestr to jest czas kiedy kobieta czuje sie dobrze w ciąży i może sie nia cieszyć dopiero. Ja np jak sie chwilę czuje lepiej to zaraz czarne mysli ale na szczescie wraca te zle samopoczucie.

Dlatego tak dopytuję bo chcę sie upewnic czy faktycznie tak jest...
Jeśli chodzi o samopoczucie to chyba racja bo we wszystkich ciążach początek jest naprawdę tragiczny u mnie. Tylko że ja cały czas wymioty także to że lepiej się czuję np nie mam bóli czy nic nie kłuje to i tak niewiele w porównaniu z tym że wymioty potrafię mieć cały dzień.
 
Dokładnie jak ja 3 ciąża A największy strach A patrząc na straty na prawdę mam wizję ze pójdę na wizytę i usłyszę no.przykro mi
Aaa nie będę nawet myśleć narazie bo się tylko będę nakręcać niepotrzebnie. Niby trzecia ciąża a czytając tutaj historię różnych poronień to mam taki mętlik i sobie sama wyszukuję [emoji1751]
 
...
 

Załączniki

  • Screenshot_20200813_201502.jpg
    Screenshot_20200813_201502.jpg
    107,1 KB · Wyświetleń: 69
Ból piersi nadal , senność a tak to nic więcej ( tak samo miałam w ciąży z córeczka ) myślałam ze wszystko jest ok . Tylko te silne skurcze macicy ( jak porodowe ) mnie zaniepokoiły o pojechałam sprawdzić ...
Niestety akcji serca nie dało się uchwycić .
według lekarza dziecko zatrzymało się tydzień temu . W ubiegły poniedziałek byłam u ginekologa serduszko biło 121 uderzeń , coś się zastanawiałam już wtedy czy to
Aby nie za mało ? W ciąży z córeczka miałam 171 w tym samym tygodniu specjalnie patrzyłam na stare usg , ( czułam w duchu , ze coś może być nie tak ) 😢😢😢
Kurcze a ja nawet nie wiem jak wyglądają skurcze porodowe🤦Zawsze mi mama mówiła że powinnam się cieszyć bo czułabym się jakbym umierała ale ja nawet nie wiem czego wypatrywać w razie w.
 
Jeśli chodzi o samopoczucie to chyba racja bo we wszystkich ciążach początek jest naprawdę tragiczny u mnie. Tylko że ja cały czas wymioty także to że lepiej się czuję np nie mam bóli czy nic nie kłuje to i tak niewiele w porównaniu z tym że wymioty potrafię mieć cały dzień.
Ja mam dwie szczwsliwe ciaze za sobą i 3 poronienia. Ta ciaza teraz moge sja smialo porownac do szczesliwych. Naprawde sie zle czuje. Przy trzech straconych, nie mialam tego zlego samopoczucia, mdlosci, nawet boli takich jak na miesiaczke i wtedy wlasnie gdyby nie test to moglabym to pominac i nawet nie wiedziec ze jestem w ciazy. A ciaze kończyły sie w 9tc 5tc i 7tc. A teraz od testowania juz sie źle zaczynalam czuc, mdlosci sa od samego poczatku. Takze licze na szczesliwa ciaze. Tylko ze wiem ze jeszcze troche przedemna te 2,3 tygodnie roznie moze byc🙄
 
Kurcze a ja nawet nie wiem jak wyglądają skurcze porodowe🤦Zawsze mi mama mówiła że powinnam się cieszyć bo czułabym się jakbym umierała ale ja nawet nie wiem czego wypatrywać w razie w.
Oj kochana tego nie da sie opisac 😜 musisz to przezyc zevy wiedziec. O ile pamietam to sa podobne do miesiaczkowych boli tylko 100 razy mocniejsze az braknie oddechu, zatyka normalnie dlatego w szkole rodzenia ucza oddychac 😅
 
Kochana a jak sie czulas ostatni tydzien? Ja pamietam jak dzis ze w 7tc nagle wszystkie objawy minely mdlosci, ból piersi i mialam tyle werwy jak normalnie przed ciaza. . I pamietam ze do przyjaciolki mowilam ze czuje sie fantastycznie 😪 tak było a tydzien pozniej zaczęłam krwawic i mialam wlasnie silne skurcze.

Nie wiem czy dobrze rozumuje, ale z doswiadczenia, z opowiadan i z roznych źródeł wiem ze 1 trymestr w 99 % daje w kość kobiecie. Naprawde 1 na 100 ciezarnych do 12 tc czuje sie swietnie. Podobno 2 trymestr to jest czas kiedy kobieta czuje sie dobrze w ciąży i może sie nia cieszyć dopiero. Ja np jak sie chwilę czuje lepiej to zaraz czarne mysli ale na szczescie wraca te zle samopoczucie.

Dlatego tak dopytuję bo chcę sie upewnic czy faktycznie tak jest...
U mnie na przykład jak w marcu tego roku straciłam ciążę w 9-10 tc też nastąpiło obumarcie płodu i nic nie czułam że coś jest nie tak dopiero jak ostrych skurczy dostałam to wiedziałam że już po wszystkim a najgorsze było jak po zabiegu wróciłam do domu to miałam dalej zachcianki jak zrobiłam betę 2 tygodnie po zabiegu to okazało się że organizm wykazywał że jakbym dalej była w ciąży w 4 tygodniu tak mi słabo spadała beta coś okropnego.
 
reklama
U mnie na przykład jak w marcu tego roku straciłam ciążę w 9-10 tc też nastąpiło obumarcie płodu i nic nie czułam że coś jest nie tak dopiero jak ostrych skurczy dostałam to wiedziałam że już po wszystkim a najgorsze było jak po zabiegu wróciłam do domu to miałam dalej zachcianki jak zrobiłam betę 2 tygodnie po zabiegu to okazało się że organizm wykazywał że jakbym dalej była w ciąży w 4 tygodniu tak mi słabo spadała beta coś okropnego.
Tez mialas skurcze takie „ Ala porodowe „ ? zanim
Stwierdzono obumarcie fasolki ? 😓
 
Do góry