reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
ale ja nie mowie, ze po każdej cc musi byc cos nie tak. Mowie tylko, ze napewno nie mozna powoedziec ze cc bezpieczniejszy od cesarki i ze to jakby nie było operacja. Po kazdym porodzie mogą byc komplikacje i miałam po obu komplikacje ale po cc duzo gorsze. I moim błędem było to, ze dałam sie lekarzowi namówić na cc bo to był jego wymysł, a nie wskazanie. Poprostu łatwiej mu było zrobic cc niz czekac az zadzwobie, ze sie akcja zaczyna. Ja jestem do cc uprzedzona po swoim przykładzie ale tez kiedys nie brałam pod uwage, ze to operacja. Myslalam, ze rozetna brzuch i dojde do siebie normalnie jak po sn. Długo psychicznie dochodziłam do siebie po tym co mi sie stało po cc.. tam gdzie mam bliznę nadal nie mam czucia i ogolnie żałuje tej decyzji
Ja też nie mam czucia tam ja mówię że czuje jakby to nie był mój brzuch. Wiem o co ci chodzi ja miałam wskazanie więc inny przykład ale niektóre sobie "życzą" i nie rozumiem tego
 
reklama
Jest serduszko :) jest wszystko ok:)
IMG_20200722_193037.jpg
 
Do góry